Z ostatniej chwili

"Zespół charakterny i waleczny" (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Kotwicy gotowi do startu trzeciej ligi.

Właśnie zakończyła się przedsezonowa konferencja prasowa połączona z prezentacją zespołu. Trener Daniel Kokosiński przedstawił sztab szkoleniowy i drużynę, z którą będzie walczył o jak najwyższy wynik. O co dokładnie powalczy Kotwica? Jak mówił prezes Artur Tłoczek, dziś jeszcze za wcześnie, by mówić o konkretnym wyniku sportowym. Ważne, by klub z dnia na dzień wychodził na prostą pod względem organizacyjno-finansowym, a o grę piłkarzy kibice będą mogli być spokojni. Kapitan Kotwicy Tomasz Rydzak, który jako jeden z nielicznych postanowił pozostać w Kołobrzegu po spadku z drugiej ligi mówi, że trener Kokosiński zbudował zespół charakternych i walecznych chłopaków. - Jest to mieszanka doświadczenia przy wsparciu kołobrzeskiej młodzieży. Wiele zawsze mówiło się, że nie ma tu nikogo z Kołobrzegu. Teraz jest inaczej. Takie zestawienie może sprawić nie tylko radość, ale i sukcesy – powiedział nam kapitan zespołu.

Prezes Tłoczek wiele słów poświęcił wsparciu kibiców i sponsorów, jakie otrzymuje od początku objęcia władzy w klubie. Jak mówił, klub nadal ma ograniczone możliwości pozyskiwania środków, więc chociażby wpływy ze sprzedaży cegiełek czy karnetów odgrywają dużą rolę w klubowych finansach.

Pierwszy mecz ligowy Kotwica zagra już w sobotę. Do Kołobrzegu przyjedzie jeden z faworytów do wygrania całej ligi, Elana Toruń. Początek meczu na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka o godz.20.

Więcej w materiale wideo.

POP

Galeria

Przymierzają się do opieki żłobkowej
Gmina Kołobrzeg ogłosiła konkurs na organizację opieki nad dziećmi z terenu gminy od 20 tyg. życia do 3 lat. – Robiliśmy rozeznanie i uznaliśmy, że taka jest potrzeba. Na terenie naszej...
Przy wspólnym stole
Po raz kolejny w Drzonowie zorganizowane zostanie 16 grudnia o godz. 16.00 spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy. W tym roku organizatorzy postanowili nieco odejść od kiermaszowego stylu...
W sobotę kolędowanie w Gościnie
Już w sobotę, 16 grudnia na placu przed Domem Kultury od godz. 15.00 wielkie wspólne kolędowanie. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze