Z ostatniej chwili

Ale to była jazda (zdjęcia,wideo)

Już po raz 18 rozegrano zawody w jeździe po desce na wodzie.

W tym roku w porcie jachtowym pojawili się zarówno nowicjusze, jak i doświaczeni zawodnicy. Ciężkie warunki sprawiły, że nawet weterani tych zawodów mieli duży problem z utrzymaniem równowagi. Konkurencję zdominował Marcel Bańkowski, który jako jedyny pokonał cały dystans.

Zawodom tradycyjnie towarzyszyły salwy śmiechu od początku, aż do końca rywalizacji. Mimo trudnych warunków, zawodnicy nie narzekali na zimno. Wspierani przez publiczność byli tacy, którzy potrafili poprawić swoje rekordy, choć w niektórych przypadkach do pobicia były to "aż" dwa metry. Jak mówili uczestnicy zawodów - nie ma jednej skutecznej metody na pokonanie deski. Po prostu trzeba stanąć na pomoście i spróbować.

Kolejna szansa dopiero za rok.

POP

Galeria

Przymierzają się do opieki żłobkowej
Gmina Kołobrzeg ogłosiła konkurs na organizację opieki nad dziećmi z terenu gminy od 20 tyg. życia do 3 lat. – Robiliśmy rozeznanie i uznaliśmy, że taka jest potrzeba. Na terenie naszej...
Przy wspólnym stole
Po raz kolejny w Drzonowie zorganizowane zostanie 16 grudnia o godz. 16.00 spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy. W tym roku organizatorzy postanowili nieco odejść od kiermaszowego stylu...
W sobotę kolędowanie w Gościnie
Już w sobotę, 16 grudnia na placu przed Domem Kultury od godz. 15.00 wielkie wspólne kolędowanie. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze