Z ostatniej chwili

Zabytkowe samochody królują nad morzem (zdjęcia)

Jeszcze dziś w Kołobrzegu i w powiecie będzie można podziwiać wspaniałe i liczące często po kilkadziesiąt lat samochody.

Trwa spotkanie miłośników zabytkowych pojazdów „A może morze”. Nad Bałtykiem można zobaczyć np. czarną Wołgę. Jest też piękna Warszawa, a ogromne zainteresowanie wzbudza Syrena. Nie brakuje również takich perełek, jak amerykański Buick LeSabre. Każdy samochód, a łącznie nad Bałtyk zjechało ich kilkadziesiąt, ma własną, bogatą historię. Właściciele chętnie dzielą się opowieściami o swoich maszynach.

Jeśli chcecie dziś zobaczyć te niezwykłe samochody, powinniście udać się na plac w porcie przy latarni morskiej od godz.16.30. Wcześniej o 11.20 uczestnicy zlotu pojawią się w Gościnie, o 13.40 w Robuniu, a o 15.20 w Kukince.

POP

Galeria

Przymierzają się do opieki żłobkowej
Gmina Kołobrzeg ogłosiła konkurs na organizację opieki nad dziećmi z terenu gminy od 20 tyg. życia do 3 lat. – Robiliśmy rozeznanie i uznaliśmy, że taka jest potrzeba. Na terenie naszej...
Przy wspólnym stole
Po raz kolejny w Drzonowie zorganizowane zostanie 16 grudnia o godz. 16.00 spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy. W tym roku organizatorzy postanowili nieco odejść od kiermaszowego stylu...
W sobotę kolędowanie w Gościnie
Już w sobotę, 16 grudnia na placu przed Domem Kultury od godz. 15.00 wielkie wspólne kolędowanie. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze