Nasza prokuratura znowu przyjrzy się sprawie

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro polecił jeszcze raz przyjrzeć się umorzonej przez Prokuraturę Rejonowej w Kołobrzegu sprawie.

A dokładnie chodzi o prowokację, przeprowadzoną przez jednego z kołobrzeżan, który podszywając się pod czternastolatkę umówił się na seksualne spotkanie z dorosłym mężczyzną. Przypomnijmy. Kołobrzeżanin, przeprowadzający prowokację poznał mężczyznę na jednym z randkowych czatów. W rozmowie z nim  podkreślał, że jest 14-letnią dziewczynką.  O sprawie poinformował policję, a policjanci zatrzymali go, gdy przyszedł na umówione spotkanie. Sprawę prowadziła kołobrzeska prokuratura, która ostatecznie postępowanie umorzyła.

Co do decyzji, wątpliwości miał koszaliński prokurator okręgowy, który wystąpił do prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry o uchylenie jego zdaniem niezasadnego uchylenia postępowania wobec zatrzymanego. – Prokurator okręgowy miał wątpliwości czy prokuratura decydując o umorzeniu sprawy podjęła słuszną decyzję i zwrócił się do Prokuratora Okręgowego o jej uchylenie – informuje Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. I dodaje, że Z. Ziobro zwrócił uwagę na to, aby prowadzący postępowanie prokuratorzy zwrócili szczególną uwagę na działanie samego sprawcy. Postępowanie w tej sprawie zostało już przekazane do ponownego rozpatrzenia do Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu.

AB-W

Śmiertelny wypadek pod Bogucinem
Jedna osoba nie żyje, a cztery zostały ranne - to efekt wypadku do jakiego doszło na drodze pomiędzy Bogucinem a Pustarami. Kierowca jadący citroenem stracił panowanie nad kierownicą na...
Pijany kierowca usłyszał wyrok
Jak już wiecie z naszego portalu, kołobrzeska policja ujęła po pościgu pijanego kierowcę. Do zdarzenia doszło w środę, na osiedlu Lęborskim. Mężczyznę pomógł złapać inny kierowca,...
Kołobrzeg za 50% trwa!
Intensywny sezon letni mógł wyczerpać pokłady energii. Dlaczego więc nie zregenerować sił w najpiękniejszym polskim uzdrowisku? Dlaczego nie zrobić tego za pół ceny? Doskonałą do tego...

Komentarze

nieżyczliwy pedofilom 2017-09-15 23:04:55
to rzeczywiście wstyd na kraj. Ma gostek rację pisząc o największej,choć dodatkowej karze w pudle. Tam mu w odbyt dobrze poćwiczą,aż mu pod gardło podejdzie. Tak samo jak on gwałcił te nieletnie, to jego będą niewyżyte więzienne zboki gwałcić regularnie. A najgorsze, to że będzie na samym dole tamtejszej drabiny społecznej. Tak więc pedofilu drżyj, ale nikt cię nie żałuje. I apelujemy do współwięźniów-szykujcie się na świeżą dostawę świeżego mięska.
Zaje..ć pedofila 2017-09-13 22:56:10
Wstyd na całą Polskę. Pedofila trzeba zniszczyć. Nsjlepiej niech go w celi cwele dobrze przetrzepią. Przecierz on takie numerki nie pierwszy raz, tylko mu uchodziło na sucho. Ale nosił wilk razy kilka. Do celi z nim i łupu cupu. Przecierz s-synu lubisz seks. Inni też.