Gwieździsty Rajd Rowerowy

24 września Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów i burmistrz Karlina zapraszają do udziału w VI Gwieździstym Rajdzie Rowerowym o Puchar Bałtyku Karlino 2017.

Początek startów: Dygowo – godz. 10.45 (pomnik Łososia, Plac Wolności), Błotnica – godz. 10.15 (droga 102, przy ścieżce na Gościno), Gościno – godz.10.45 (Dom Kultury), Karlino – godz. 10.00 (Homanit Arena), Kołobrzeg – godz. 10.45 (Hala Millenium),  Rymań – godz. 9.45 (ścieżka na Gościno), Siemyśl – godz. 10.30 (Urząd Gminy), Ustronie Morskie – godz. 10.30 („Helios”, ul. Polna 3). 

Rajd poprowadzi ścieżkami rowerowymi powiatu kołobrzeskiego i zakończy się w miasteczku rowerowym na obiekcie Homanit Arena w Karlinie. Zwycięska drużyna, która przejedzie wspólnie najwięcej osobokilometrów wygra Puchar Bałtyku i zorganizuje kolejny VII Rajd. Nie liczy się prędkość, kolarze KTC dostosują tempo jazdy do możliwości grupy.  W miasteczku rowerowym czekać będzie  moc atrakcji: poczęstunek, wyścig dla dzieci i młodzieży, konkursy i zabawy dla całej rodziny zorganizowane przez miasto Karlino i KTC.

JW

Ostatnia droga prałata (galeria)
Dzisiaj odbyły się uroczystości pogrzebowe księdza prałata Józefa Słomskiego. Relacja fotograficzna Karol Skiba 
Uwaga na drogach
Chociaż warunki drogowe są zdecydowanie lepsze niż na początku marca, to kierowcy powinni nadal zachowywać pełną koncentrację. W piątkowe popołudnie doszło bowiem do kilku zdarzeń...
Oddają hołd po 73 latach
Uroczystym ślubowaniem młodzieży Ligi Morskiej i Rzecznej rozpoczęły się obchody 73. rocznicy Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem. Przed Pomnikiem Zaślubin zebrała się...

Komentarze