Z ostatniej chwili

Kokosiński zwolniony - nowy trener w Kotwicy

Potwierdziły się nasze dzisiejsze informacje o planowanych zmianach w Kotwicy Kołobrzeg.

Podczas wieczornego spotkania zarządu zapadła decyzja o tym, by z funkcji pierwszego szkoleniowca zwolnić Daniela Kokosińskiego. Obecnie nie wiemy, co było oficjalnym powodem pożegnania trenera. Jutro o komentarz poprosimy prezesa Artura Tłoczka. Kokosiński pozostawia klub na 9 pozycji w tabeli. 

We wtorek odbywać się będą rozmowy z kandydatami na jego następcę. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że najpoważniejszym jest Karol Szweda. 36-latek ostatnio pracował w trzecioligowym Sokole Ostróda, z którego odszedł 4 września.

POP

Fot. Karol Skiba

Przymierzają się do opieki żłobkowej
Gmina Kołobrzeg ogłosiła konkurs na organizację opieki nad dziećmi z terenu gminy od 20 tyg. życia do 3 lat. – Robiliśmy rozeznanie i uznaliśmy, że taka jest potrzeba. Na terenie naszej...
Przy wspólnym stole
Po raz kolejny w Drzonowie zorganizowane zostanie 16 grudnia o godz. 16.00 spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy. W tym roku organizatorzy postanowili nieco odejść od kiermaszowego stylu...
W sobotę kolędowanie w Gościnie
Już w sobotę, 16 grudnia na placu przed Domem Kultury od godz. 15.00 wielkie wspólne kolędowanie. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze