Z ostatniej chwili

Nordic walking dla seniora

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza słuchaczy w środę, 18 października na nowoczesny trening chodzenia z kijkami – nordic walking.

Zajęcia poprowadzi prezes fundacji Trzy Kroki – Mariola Będkowska. Celem spotkania będzie promowanie aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia poprzez zachęcenie ludzi w każdym wieku i o różnej sprawności do regularnego uprawiania nordic walking oraz uczestnictwa w wszelkiego rodzaju zajęciach i warsztatach rekreacyjnych, relaksacyjnych czy aktywizujących.

Wstęp wolny. Start prelekcji o godz. 15.00 w Regionalnym Centrum Kultury. JOD

 

 

 

Przymierzają się do opieki żłobkowej
Gmina Kołobrzeg ogłosiła konkurs na organizację opieki nad dziećmi z terenu gminy od 20 tyg. życia do 3 lat. – Robiliśmy rozeznanie i uznaliśmy, że taka jest potrzeba. Na terenie naszej...
Przy wspólnym stole
Po raz kolejny w Drzonowie zorganizowane zostanie 16 grudnia o godz. 16.00 spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy. W tym roku organizatorzy postanowili nieco odejść od kiermaszowego stylu...
W sobotę kolędowanie w Gościnie
Już w sobotę, 16 grudnia na placu przed Domem Kultury od godz. 15.00 wielkie wspólne kolędowanie. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze