Kołobrzeg za 50% trwa!

Intensywny sezon letni mógł wyczerpać pokłady energii. Dlaczego więc nie zregenerować sił w najpiękniejszym polskim uzdrowisku? Dlaczego nie zrobić tego za pół ceny? Doskonałą do tego okazją będzie ten weekend (17-19 listopada).

Miasto Kołobrzeg już po raz kolejny jest organizatorem akcji "Kołobrzeg za 50%". Wśród barwnie "pomalowanych" przez jesień parków i szumów fal będzie można skorzystać z coraz bogatszej oferty usług gastronomicznych i noclegowych. Liczna grupa gestorów kusi niskimi cenami i wysoką gwarancją jakości. Grzaniec w klimatycznej kawiarence, czy może releksujący masaż gorącymi kamieniami? A jak Państwo spędzicie ten wyjątkowy jesienny weekend? Luksusowe hotele, ośrodki i kwatery prywatne już czekają na przyjęcie wymagających gości. Liczne restauracje i kawiarnie szykują znakomite menu tak, aby rozgrzać podniebienia i pobudzić zmysły smaku i zapachu. Liczne atrakcje oferowane przez muzea, kręgielnie czy ośrodki sportu pobudzą do aktywnego wypoczynku. Popołudniami dotyk leczniczych masaży i zabiegów spa&wellnes pozwolą zapomnieć o jesiennej aurze. Już dziś zaplanuj swój weekend w Kołobrzegu!

POP

Horror przy Śliwińskiego
Wielkie emocje towarzyszyły spotkaniu Kotwicy z Lechem II do ostatniej sekundy. Właśnie w ostatniej akcji meczu padł wyrównujący gol dla gospodarzy. Piłkę z rzutu rożnego zagrywał...
Śmiertelny wypadek pod Bogucinem
Jedna osoba nie żyje, a cztery zostały ranne - to efekt wypadku do jakiego doszło na drodze pomiędzy Bogucinem a Pustarami. Kierowca jadący citroenem stracił panowanie nad kierownicą na...
Pijany kierowca usłyszał wyrok
Jak już wiecie z naszego portalu, kołobrzeska policja ujęła po pościgu pijanego kierowcę. Do zdarzenia doszło w środę, na osiedlu Lęborskim. Mężczyznę pomógł złapać inny kierowca,...

Komentarze

ździwiony 2017-11-19 18:17:21
A ten bełkot w komentarzach to niby kto pisał i po co. Przecież nie na temat. O co ci człeczyno mizerny chodzi. Jak nie umiesz się wypowiedzieć to nie pisz nic. I trzeba było na szkołę kamieniami nie rzucać tylko uczyć się jak użyć języka ojczystego.
OSIEDLE BALTYK GRZYBOWO 2017-11-18 09:17:12
Stowarzyszenie Osiedle Baltyk czyli samowolne przedstawicielstwo 105 właścicieli nieruchomości na zamkniętym Osiedlu Baltyk w Grzybowie , wykonało słowami Marka Rowińskiego płaczliwy felieton prozy cytując slagan spółki Osiedle Baltyk Spzoo, ,, CAŁY ROK NA WAKACJACH””. Oczywiście konkluzją jest STOW. OB. jest OK, spółka Developer jest wszystkiemu winna i,, BE’. Tego aroganckiego sposobu myślenia wszyscy znający ten Zarząd : Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz , Alois Thomys , Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki mogą się zawsze spodziewać. Mający trochę literackiego zacięcia główny JASTRZĄB , /czyli ptak łowny i niebezpieczny , nie znoszący odrębnego zdania /, Marek Rowiński nawet nie wspomina co takiego wykonał Zarząd, aby tak ciepło o nim mówić. Samo wykonanie tytanicznej pracy bez efektów wartości dodatniej jest mało istotne, osły też b. dużo pracują , ale mały pożytek jest z ich wysiłku. Efekty są mierne , bowiem robią to ludzie skłócający się z mieszkańcami Osiedla Baltyk i bez żadnej chęci porozumienia się. Nawet prawnicy szt. 3 nie mogą znaleźć wspólnego języka z tymi ludźmi , tyluż tez odeszło lub zostało zwolnionych / ostatnia Pani Mecenas jako jedyna znalazła kontakt i pewne rozwiązania tej napiętej sytuacji/. Dlaczego Rowiński nie pisze, że Zarząd polecił mieszkańcom niepłacenie opłat administracyjnych na konto Zarządcy, tylko na rachunek depozytowy bez zgody Sądu?, bo na tę zgodę Zarząd jeszcze czeka. To jest główną przyczyną ,,upadłości” Administratora i zaprzestania od 01.12.2017 usług ochrony , monitoringu, konserwacji urządzeń , przez co Osiedle Baltyk jest łatwym kąskiem dla przestępstw przeciwko mieniu / tam mieszka na stałe b. mało mieszkańców i można b. łatwo bogato urządzone mieszkania złupić/- naprawdę boję się pisać na forum, bo to jest b. prawdopodobne. I to będzie Wasze osiągnięcie : Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz , Alois Thomys , Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki Musimy jednak objektywnie przyznać,że Pan Prokurent Spółki Osiedle Baltyk B. Malinowski nie przyczynił sie do polubownego zakończenia sporu i b.przegapił prawie wszystkie możliwości mediacji, On jaki i Rupnik za bardzo uwierzyli w siły swych prawników i prawników doradców. My rozumiemy, że każdy chwali swoje osiągnięcia, ale nie może to być kosztem komfortu życia i bezpieczeństwa mieszkańców, czasami w podeszłym wieku bez możliwości szybkiej asymilacji do zmieniaiących się warunków. My powinniśmy wzajemnie dużo bardziej serdecznie i obowiązkowo podejmować takie decyzje z myślą o wszystkich, nie tylko w swoim interesie ulicy Spacerowej. Teraz bez ochrony czujemy się o wiele bardziej oszukani przez STOW.OB, bowiem dla Was bo jest jedyne realne osiągnięcie STOWARZYSZENIA OSIEDLA BALTYK za 18 m-cy działalności.
OSIEDLE BALTYK GRZYBOWO 2017-11-18 09:15:57
Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz , Alois Thomys , Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki, czyli Zarząd Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Bałtyk w Grzybowie swoją kłótliwą, konfrontacyjną kampanią skierowaną przeciwko dot. Administratorowi Osiedla Baltyk doprowadzają do upadłości tej Spółki. Dzięki Wam takie incydenty jak spalenia na Osiedlu, kradzieże będą się mnożyć. Stowarzyszeni mające 105 członków uzurpuje sobie przedstawicielstwo 523 właścicieli nieruchomości. Rupnik, Thomys, Rowiński nie płacą nawet opłat miesięcznych usług Administracji na poczet części wspólnych jak monitoring , ochrona, oświetlenie dróg, konserwacje itp. Namawiają mieszkańców bezprawnie do niepłacenia opłat i zbieranie pieniędzy na koncie depozytowym do momentu upadłości Spółki OS. BALT. ADMIN.,. Na koniec listopada zostaje zniesiona ochrona osiedla, instalacje monitoringu, bramy i furtki będą otwarte. Wyniki działania STOWARZYSZENIA OB przemawiają przeciwko tym ludziom: Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz, Alois Thomys, Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki. Jeżeli macie jeszcze trochę kurażu i odpowiedzialności to działajcie tylko wg. Waszego Statutu np.: integracja mieszkańców zamiast skłócania. Nawet nie słuchacie pożytecznych porad życzliwych mieszkańców, wasze odpowiedzi to: ,, zapiszcie się do Stowarzyszenia,,. Nawet o własnych członkach mówicie, że nie płacą deklarowanych składek, ale wy też nie płacicie na konto Zarządcy za koszty części wspólnych i usługi ochrony , monitoringu tylko wyrafinowanie czekacie na upadłość obecnego administratora. My mieszkańcy pokrywamy za was opłaty, ale jak długo jeszcze?? Spółka Developer OSIEDLE BALTYK Sp.zoo / Pan Bogusław Malinowski jako Prokurent / dostała już rok , do 2-ch lat od Spóki MWIK Kołobrzeg specyfikację dodatkowych robót i poprawek sieci wodno – kanalizacyjnej na zamkniętym terenie Osiedla Baltyk. Jest to wg Dyrektora MWIK Kołobrzeg Pana Piotra Moździerza duży zakres robót i bez aktualizacji źle zaprojektowanej i wykonanej sieci wodno-kanalizacyjnej spółka MWIK nie ma obowiązku przejęcia tejże sieci na swój stan. Wg. Dyr. Piotra Moździerza jakiekolwiek rozmowy o przyjęciu sieci mogą się zacząć po poprawieniu sieci, co wiązać się będzie z wysokimi inwestycjami. Na Osiedlu Baltyk jest w użyciu taka suma kosztów naprawy sieci o wysokości 1.500.000 PLN, tą informację podało również Stowarzyszenie Osiedle Baltyk. Ale tym głównym problemem STOW. OB. nie zajmuje się wystarczającą dociekliwością , w notatkach Walnego Zebrania Członków Stow. OB. jest brak informacji na temat stanu faktycznego sieci wodno-kanalizacyjnej i jaj naprawy. Jest tylko mowa o cenie za wykonanie dokumentacji, co nie zostało potwierdzone przez Dyr. MWIK Pana Piotr Moździerza, który powiedział wyraźnie : sieć należy naprawić z odkryciem dróg i wysypisk., czyżby Stowarzyszenie Osiedle Baltyk myślało tylko o przejęciu władzy, a nie o dobru Mieszkańców. Tu się buduje b. poważny konflikt mieszkańców z Deweloperem.