Z ostatniej chwili

Kto przygarnie pieski?

Kilka dni temu nieznany mężczyzna przejeżdżając przez Gorawino, z  auta  wyrzucił szczenną sukę. Pies trafił do ludzi i się oszczenił. Na świat przyszły dwa szczeniaki: pies i suka. W tej chwili poszukiwany jest dom dla czworonogów.

Suka jest bardzo spokojna i przyjazna ludziom. Widać, że była trzymana w domu, jest czysta – opowiadają mieszkańcy wioski. Osoby, które chciałyby zapewnić dach nad głową tym sympatycznym psiakom mogą telefonować pod nr: 94 35 34 821 lub 513 275 220.

AB-W

 

Przymierzają się do opieki żłobkowej
Gmina Kołobrzeg ogłosiła konkurs na organizację opieki nad dziećmi z terenu gminy od 20 tyg. życia do 3 lat. – Robiliśmy rozeznanie i uznaliśmy, że taka jest potrzeba. Na terenie naszej...
Przy wspólnym stole
Po raz kolejny w Drzonowie zorganizowane zostanie 16 grudnia o godz. 16.00 spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy. W tym roku organizatorzy postanowili nieco odejść od kiermaszowego stylu...
W sobotę kolędowanie w Gościnie
Już w sobotę, 16 grudnia na placu przed Domem Kultury od godz. 15.00 wielkie wspólne kolędowanie. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze