Z ostatniej chwili

Horror przy Śliwińskiego

Wielkie emocje towarzyszyły spotkaniu Kotwicy z Lechem II do ostatniej sekundy.

Właśnie w ostatniej akcji meczu padł wyrównujący gol dla gospodarzy. Piłkę z rzutu rożnego zagrywał Mateusz Świechowski. Przed bramką gości zakotłowało się na tyle, że ciężko było stwierdzić kto z bliska wepchnął piłkę do siatki. W meczowym protokole znalazło się jednak nazwisko Michała Danilczyka. Wcześniej strzałem z rzutu wolnego kołobrzeskiego bramkarza zaskoczył Krzysztof Kołodziej.

Po tym remisie Kotwicy udało się wskoczyć na podium ligowej tabeli. Nasz zespół z dorobkiem 31 punktów zajmuje trzecią pozycję. Na zakończenie rundy Kotwica zagra za tydzień w Sopocie, gdzie w roli gospodarza wystąpi GKS Przodkowo.

POP

Galeria

Przymierzają się do opieki żłobkowej
Gmina Kołobrzeg ogłosiła konkurs na organizację opieki nad dziećmi z terenu gminy od 20 tyg. życia do 3 lat. – Robiliśmy rozeznanie i uznaliśmy, że taka jest potrzeba. Na terenie naszej...
Przy wspólnym stole
Po raz kolejny w Drzonowie zorganizowane zostanie 16 grudnia o godz. 16.00 spotkanie wigilijne dla mieszkańców gminy. W tym roku organizatorzy postanowili nieco odejść od kiermaszowego stylu...
W sobotę kolędowanie w Gościnie
Już w sobotę, 16 grudnia na placu przed Domem Kultury od godz. 15.00 wielkie wspólne kolędowanie. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze