Sportowa Dziesiątka 2017 - głosuj na swojego faworyta!

Na dobre rozpoczyna się 23. edycja wyboru Sportowców i Trenerów Roku Ziemi Kołobrzeskiej. Plebiscyt potrwa do 29 stycznia, a pierwsi poznają wyniki goście Kołobrzeskiej Gali Sportu. Głosować można na trzy sposoby: SMS, KUPON, "LAJK". 

6 kategorii
Głosować można tylko na kandydatów z listy. Są trzy tradycyjne kategorie – Sportowiec Roku, Sportowa Nadzieja Roku (dla sportowców w wieku juniora i młodszych) i Trener Roku. Od 2014 r. dołączyliśmy do tego kategorię Niezłomny (w tej edycji dotyczy ona wciąż czynnych sportowo osób w wieku ponad 50 lat) i dwie kategorie dla piłkarzy z niższych lig (połączona kat. dla lig IV i Koszalińskiej Klasy Okręgowej oraz połączona kat. dla Klasy Okręgowej i A-klasy), bo o tych rozgrywkach od początku istnienia naszej gazety piszemy dużo.

Kupon
W każdym numerze Gazety Kołobrzeskiej (do 26 stycznia włącznie) będzie zamieszczony kupon, którym w każdej kategorii można zagłosować na 1 osobę. Taki głos to 1 punkt dla kandydata. Nie jest konieczne wypełnienie całego kuponu, ale kto to uczyni i doda swoje dane kontaktowe, ten weźmie udział w Konkursie Typerów. Nadawcy kuponów z największą liczbą kandydatów, którzy potem znajdą się wśród laureatów, mogą spodziewać się przyjemnej niespodzianki.

SMS
Żeby oddać głos telefonicznie, należy na nr 71051 wysłać wiadomość, w treści wpisując przynależny wybranemu kandydatowi w danej kategorii prefiks z kropką. I to wystarczy. Na przykład SMS o treści SR.10 będzie głosem oddanym w kat. Sportowiec Roku na Mateusza Świechowskiego i da mu 1 punkt. Koszt jednego SMS-a to 1,23 (z VAT).

Lajk
Tę drogę uruchomiliśmy na oficjalnym profilu Gazety Kołobrzeskiej na Facebooku. Dla każdej kategorii osobno umieszczone będą listy kandydatów z ich fotografiami. Żeby zasilić konto swojego wybrańca należy polajkować jego zdjęcie. Kandydat otrzyma 1 punkt za każdy lajk.

Kapituła i kluby
Po dodaniu wyników tych trzech powyższych dróg głosowania poznamy pulę punktów, która potem w każdej kategorii rozdzielona zostanie wśród wszystkich kandydatów dwukrotnie – po głosowaniu członków Kapituły Plebiscytowej oraz po głosowaniu klubów sportowych. Laureatów wyłoni zsumowanie rezultatów tych wszystkich dróg. O szczegółach głosowań kapituły i klubów będziemy jeszcze pisać.

Gala 9 lutego
Laureatów tradycyjnie nagrodzimy podczas Kołobrzeskiej Gali Sportu w Centrum Zdrowia i Wypoczynku „Ikar Plaza” w Kołobrzegu. Ten bal karnawałowy od wielu lat organizujemy w karnawałowe ostatki. Tym razem będzie to piątek, 9 lutego. Każdy laureat (z osobą towarzyszącą) otrzyma zaproszenie na nasz koszt, a wszyscy inni chętni do wspólnej zabawy karnawałowej w doborowym towarzystwie sportowym mogą już rezerwować miejsca. Liczba takich miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć z podjęciem decyzji. Telefoniczny numer kontaktowy w tej sprawie: 609 691 154.

SJ

NIŻEJ LINK DO POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII NA NASZYM FACEBOOK'U:

SPORTOWIEC ROKU

TRENER ROKU

NIEZŁOMNY 2017

SPORTOWA NADZIEJA 

PIŁKARZ ROKU IV LIGI I KOSZALIŃSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ

PIŁKARZ ROKU KLASY OKRĘGOWEJ I A KLASY

 

Wylotowa zamknięta na dłużej
Trwa remont ulicy Wylotowej. Od początku tygodnia odcinek od skrzyżowania z Jedności Narodowej do Bałtyckiej został wyłączony z ruchu. Utrudnienia miały zakończyć się dziś wieczorem,...
Wyjątkowy koncert dla wyjątkowych słuchaczy
Nie każde miasto ma swoją orkiestrę kameralną, a nasze- tak! Kołobrzeska Orkiestra Kameralna zagra już po raz trzeci. Zapowiada się bardzo interesująco. „Orawa” Wojciecha Kilara to hit...
Uwaga na oszustów!
Po raz kolejny przestrzegamy mieszkańców naszego powiatu, a w szczególności osoby starsze przed działaniem oszustów. Przestępcy tym razem działają metodą „na wypadek drogowy”....

Komentarze

GRZYBOWO OSIEDLE BALTYK 2017-12-07 11:22:59
Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz , Alois Thomys , Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki, czyli Zarząd Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Bałtyk w Grzybowie swoją kłótliwą, konfrontacyjną kampanią skierowaną przeciwko dot. Administratorowi Osiedla Baltyk doprowadzają do upadłości tej Spółki. Dzięki Wam takie incydenty jak spalenia na Osiedlu, kradzieże będą się mnożyć. Stowarzyszeni mające 105 członków uzurpuje sobie przedstawicielstwo 523 właścicieli nieruchomości. Rupnik, Thomys, Rowiński nie płacą nawet opłat miesięcznych usług Administracji na poczet części wspólnych jak monitoring , ochrona, oświetlenie dróg, konserwacje itp. Namawiają mieszkańców bezprawnie do niepłacenia opłat i zbieranie pieniędzy na koncie depozytowym do momentu upadłości Spółki OS. BALT. ADMIN.,. Na koniec listopada zostaje zniesiona ochrona osiedla, instalacje monitoringu, bramy i furtki będą otwarte. Rupnik anonsuje swój dom do sprzedaży za 950.000 zł., już od 5-ciu miesięcy. Czy ten skompromitowany w Kamieniu Pomorskim i K-gu menadżer może dbać o dobro mieszkańców? Jemu chodzi jak wieść niesie tylko o pieniądze i funkcje. Wyniki działania SOB przemawiają przeciwko tym ludziom: Henryk Rupnik, Andrzej Bielankiewicz, Alois Thomys, Dorota Blocher, , Marek Rowiński,. Tomasz Kubacki. Jeżeli macie jeszcze trochę kurażu i odpowiedzialności to działajcie tylko wg. Waszego Statutu np.: integracja mieszkańców zamiast skłócania. Nie zrobiliście nic w tym zakresie do tej pory, a minęło już 1,5 roku, powinniście odejść. Nawet nie słuchacie pożytecznych porad życzliwych mieszkańców, wasze odpowiedzi to: ,, zapiszcie się do Stowarzyszenia,,. Nawet o własnych członkach mówicie, że nie płacą deklarowanych składek, ale wy też nie płacicie za koszty części wspólnych i usługi ochrony , monitoringu tylko wyrafinowanie czekacie na upadłość obecnego administratora. To pozostali mieszkańcy płacą za Was od wielu lat Panie Rupnik, Thomys,
Kasia 2017-12-01 21:29:22
"...poznamy pulę punktów, która potem w każdej kategorii rozdzielona zostanie wśród wszystkich kandydatów dwukrotnie"- czy ktoś mi wyjaśni, co to znaczy?