"Kołobrzeg Wenecją Północy" - konwencja Macieja Bejnarowicza

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Kołobrzegu zorganizował dziś konwencję wyborczą.

Maciej Bejnarowicz przedstawił najważniejsze punkty swojego programu. Wiele czasu poświęcił tematowi zarobków i kosztów życia w Kołobrzegu. Jego zdaniem mieszkańcy zarabiają zbyt mało w stosunku do tego, jak wielkie opłaty muszą ponosić żyjąc w naszym mieście. Zwrócił uwagę na fakt, że spółki miejskie nie powinny zarabiać na mieszkańcach. Wśród propozycji programowych pojawiły się także: utworzenie szkoły muzycznej drugiego stopnia, szkoły sportowej, a także Kołobrzeskiego Centrum Nauki i Techniki Morskiej. Kandydat PiS mówił też o konieczności poprawy kontaktu władz miasta z mieszkańcami.

Przedstawił także hasło "Kołobrzeg Wenecją Północy" sugerujące, że miasto powinno lepiej wykorzystać swoje położenie nad morzem i Parsętą. Jednym z elementów miałyby być tramwaje wodne. Na konwencji pojawili się także ministrowie: Marek Gróbarczyk i Paweł Szefernaker, którzy wspierali Bejnarowicza wspólnie z Czesławem Hocem. Przypominali o zasługach PiS w walce o PŻB i zapowiadali realizację złożonych obietnic.

POP

Galeria

Ratował ludzi z płonących samochodów – nagrodą wczasy w Kołobrzegu
Andrej Sirovatskyi to bohater, o którym od kilku dni mówiło się w całej Polsce. Podczas tragicznego wypadku drogowego pod Szczecinem Ukrainiec uratował kilka osób wyciągając je z...
Akcja ratunkowa w Grzybowie
Około godziny 16 na nogi zostały postawione służby ratunkowe. Wypoczywający na plaży w Grzybowie zaalarmowali o mężczyźnie, który uprawiając kitesurfing został zniesiony przez silny...
Skuteczna Kotwica i policja (zdjęcia, wideo)
Pogrom – tak jednym słowem można opisać to, co działo się w sobotę na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Kotwica zdeklasowała koszalińską Gwardię. Wielkie strzelanie przy...

Komentarze

Aleks 2018-10-03 10:00:57
Myślałem, że to inteligentny gość, a on populistyczne brednie opowiada. Co to znaczy, że chce dbać o to, aby spółki komunalne nie zarabiały na mieszkańcach? Mają prowadzić działalność poniżej kosztów własnych i stosować ceny dumpingowe? To za chwilę zdechną, a miasto jako właściciel będzie musiało znaleźć pieniądze w budżecie miasta na dopłaty do nich. Czyli zapłacimy wszyscy za pomysły pana B. Cudów nie ma. Pomysł na politykę mieszkaniową ,to po prostu kompromitacja. Proponuję aby zaproponować od razy wprowadzenie referendum nad tym komu przyznać mieszkanie a komu nie i jaka ma być wysokość czynszu. Czy wtedy będzie sprawiedliwie? Żałosne. Ten Pan zapomniał chyba, że bycie prezydentem miasta czy burmistrzem to podejmowanie decyzji (czasem bardzo trudnych) i branie za nie osobistej odpowiedzialności za całe spektrum funkcjonowania miasta czy gminy. Skoro nie wie o tej podstawie zarządzania gminą, to zastanawiam się, jakie on ma doświadczenie w zarządzaniu czymkolwiek? Mieszkanie Plus"? Gdzie on ma w mieście tanie grunty pod budowę takich mieszkań? Parkingi i rozwiązanie problemów komunikacyjnych miasta-ładnie brzmi, tylko znów pytanie czy miasto jest z gumy? A może wybuduje tysiące miejsc garażowych pod ziemią? Tramwaje wodne? Ile miesięcy w roku będą kursować i gdzie? Kolejna populistyczna bzdura, która w wypadku zrealizowania będzie studnia bez dna, do której miasto będzie musiało stale dopłacać. Populizm ma swoje granice, ale po ich przekroczeniu dla każdego myślącego człowieka staje się śmieszny i żałosny.
Jeremi W. 2018-09-28 20:29:33
Czas zmienić wizerunek urzędnika miejskiego który od czasów komuny zwany lumpenproletariatem a którego zamysłem było prześliznąć się przez życie nie wysilając się.Przez te lenistwo ,wygodnictwo a jak wysiłek to tylko dla własnego dobra to widać jaką mają pogardę dla ludzi pracy gdy fotografują się przy każdej wykonanej inwestycji nie widać na nich wykonawców ,fachowców całej wspaniałej załogi tylko te komunistyczne kreatury dlatego widok ich wzbudza obrzydzenie wręcz wstręt. Nadszedł czas to zmienić!!!!
Jeremi W. 2018-09-27 23:25:54
Bardzo dobrze trzeba wsłuchiwać i wyczytywać uwagi jakie mieszkańcy mają . Bo człowiek sam nie jest w stanie nawet jak by z dronem się poruszał dostrzec zaniedbania i odnotować rozważyć zakwalifikować a jest tego wiele.