Dom parterowy na osiedlu VILPARK w Charzynie

Trwa sprzedaż działek budowlanych z trzeciego, ostatniego etapu inwestycji na osiedlu VILPARK w Charzynie pod Kołobrzegiem. 

Wśród oferty sprzedaży nieruchomości jest parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim. Komfort, cisza i markowe materiały to tylko niektóre jego atuty. Wiosną planowana jest budowa kolejnych domów.

DLA KOGO?
Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, chcących zaznać ciszy i spokoju to doskonałe rozwiązanie- parterowy dom wolnostojący w Charzynie. Zamiast zatłoczonych ulic i wyrastających zza okien bloków mieszkalnych, obraz zieleni w nadmorskiej okolicy.

WYGODA I KOMFORT
Dom w stanie deweloperskim posiada zagospodarowanie zewnętrzne.Dojazd wyłożony został kostką brukową. Ponadto dom wyposażony jest wnajważniejsze media: wodę, kanalizację, gaz i prąd. Atutem jest również funkcjonalnie wykorzystana strefa użytkowa o powierzchni 105,7 m², która obejmuje jasną, otwartą kuchnię połączoną z jadalnią, salonem i wyjściem na taras, trzy pokoje, łazienkę oraz WC. W części gospodarczej znajduje się dwustanowiskowy garaż o powierzchni 33,9 m².

Z myślą o przyszłych mieszkańcach, dom na osiedlu VILPARK zbudowany jest z markowych, energooszczędnych materiałów:

  • płaska dachówka,
  • okna trójszybowe,
  • kocioł Vaillant,
  • asortyment Wiśniowskiego (brama garażowa z napędem, brama wjazdowa, panele ogrodzeniowe).

 

DOSKONAŁA LOKALIZACJA
Duża działka o powierzchni 842 m² zapewni mieszkańcom swobodę i prywatność. To idealne miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu, tym bardziej, że przy osiedlu znajduje się ściana lasu. Pod koniec 2019 roku planuje się oddanie drogi ekspresowej S6, wówczas dojazd do węzła Kołobrzeg-Zachód będzie zajmował zaledwie 3 minuty, do Kołobrzegu 10 minut, zaś do Koszalina około 25 minut, czyli krócej, niż popołudniowy postój w korkach ulicznych.

DOBRY WYBÓR
Za sprzedaż uzbrojonych działek pod budowę domów odpowiedzialne są firmy EkoWodrol oraz Meryden. Cała inwestycja, obejmująca sprzedaż 273 działek składała się z trzech etapów. Większość działek znalazła już swoich właścicieli w dwóch pierwszych etapach,nieruchomości sprzedały się wówczas w bardzo szybkim tempie. Na sprzedaż pozostały działki z ostatniego, trzeciego etapu oraz wyżej opisany dom wolnostojący w stanie deweloperskim. Wiosną inwestorzy planują wybudować kolejne domy.

Więcej o domuKontakt: 607 799 098

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Wiatr szaleje i jeszcze powieje
Dużo pracy mają dziś strażacy w Kołobrzegu. Na ulicy Mazowieckiej musieli interweniować po wezwaniu do uszkodzonego komina. Na szczęście udało się go zabezpieczyć zanim jego elementy...
Pierwsza taka Wielkanoc (zdjęcia)
Duże zainteresowanie śniadaniem wielkanocnym dla osób samotnych. W spotkaniu wzięło udział prawie 300 osób. Na miejscu czekał na nich żurek, biała kiełbasa, ciasta, sałatki i jaja. O...
Tragiczny początek świątecznego weekendu
40-letni motocyklista zmarł na skutek dzisiejszego wypadku na rondzie Jantarowym. Mężczyzna jechał ulicą Żurawią. Najprawdopodobniej na rondo wjechał ze zbyt dużą prędkością. Stracił...

Komentarze