Z ostatniej chwili

Ile wynoszą i od czego zależą koszty wypożyczenia samochodu?

Popularność wypożyczalni samochodowych rośnie, a wraz z tym zwiększa się ich ilość na rynku

Firmy zabiegają o klienta nie tylko poziomem obsługi, ale przede wszystkim proponowanymi cenami. Koszty mogą znacznie różnić się nawet w obrębie jednego miasta. Od czego zależy cena za wynajem samochodu? Ile kosztuje taka usługa?

Różnice cen pomiędzy wypożyczalniami
Różnice cen pomiędzy różnymi wypożyczalniami wynikają z kilku przyczyn. Jedną z nich jest wielkość firmy. Małe, początkujące przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na zaoferowanie prawdziwie konkurencyjnych cen. Utrzymanie się na rynku, zdobycie doświadczenia i zaufania klientów jest ciężkim i długotrwałym procesem. Skorzystanie z usług wypożyczalni, która ma już ugruntowaną pozycję na rynku i cieszy się dobrą renomą może być dla Ciebie najbardziej opłacalne. Wypożyczalnia www.carfree.pl, która działa na dużym obszarze kraju, proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny i wysoki poziom obsługi.

Jak zmieniają się ceny wynajmu samochodu w ciągu roku?
Ceny wynajmu samochodów zmieniają się także w ciągu roku. Wpływa na to sezon turystyczny.
Polacy coraz chętniej wypożyczają samochody w czasie podróży po kraju, a te kosztują znacznie więcej, jeśli chcemy dokonać rezerwacji na już w czasie wakacji.
Dlatego też warto dokonywać rezerwacji pojazdu jak najwcześniej. Dzięki temu możliwe jest znalezienie korzystnych ofert i skorzystanie z dodatkowych obniżek.

Opłaty dodatkowe
Do ceny wypożyczenia samochodu mogą zostać dodane opłaty za usługi nieobjęte umową. Należy do nich między innymi dodatkowe wyposażenie samochodu. Klient może dopasować wyposażenie do swoich potrzeb, na przykład wybrać zamontowanie fotelików dla dzieci, nawigacji, czy dodatkowego sprzętu LCD.

Dodatkowym kosztem jest również zakup rozszerzonego ubezpieczenia. W zależności od firmy zakres ubezpieczenia samochodu będzie się różnił. Warto zapoznać się z tym, co oferuje wypożyczalnia i pomyśleć nad zakupem dodatkowej ochrony od zdarzeń losowych.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jubileusz poradni
W piątek, 20 września w Regionalnym Centrum Kultury swój jubileusz 50-lecia obchodziła Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kołobrzegu. Podczas uroczystości wyświetlono prezentację...
Kradli halogeny, teraz posiedzą
Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali dwóch sprawców, którzy dokonali kradzieży plastikowych osłon halogenów z kilku samochodów marki audi. Łączna wartość strat jaką wycenili pokrzywdzeni...
Wymień się roślinką
Już w najbliższą niedzielę, 22 września, na skwerze przy ul. Dubois w Kołobrzegu po raz pierwszy odbędzie się akcja wymiany roślinami doniczkowymi, które zalegają nam w mieszkaniach....

Komentarze