Inwestowanie w nieruchomości bez kapitału ? To możliwe dzięki szkoleniu z dotacji UE

Wszystkie wskaźniki jednoznacznie mówią, iź inwestowanie w nieruchomości, to najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób pomnażania pieniędzy. A to właśnie na emeryturze potrzebne nam są regularne wpływy, aby zakończyć pogoń za pieniędzmi i zostać wolnym finansowo. Niestety samo się to nie zrealizuje, w Polsce nie możemy liczyć na atrakcyjne świadczenia emerytalne. Dzięki udziale w szkoleniu wszystko stanie się łatwe i proste.

Firma Rentumi zaprasza na kolejną już edycję 3-dniowego szkolenia, która pozwoli nam stać się ekspertem z inwestowania w nieruchomości. Szkolenie odbędzie się w Szczecinie w dniach 25-27 października. Ta edycja będzie jednak wyjątkowa, bo skierowana do osób po 50 roku życia. Zapisy trwają!

Szkolenie będzie zawierało dużo interesujących zagadnień. Jednym z najciekawszych tematów będzie współpraca z inwestorami w modelu 50% na 50%. Taki układ nie wymaga inwestowania własnego kapitału osoby, która chce zacząć inwestować w nieruchomości.  Szkolenie obejmuje również inwestowanie w nieruchomości dzięki podnajmowaniu mieszkań, tworzeniu gotowców inwestycyjnych - podział mieszkań na pokoje bądź mikro-kawalerki i sprzedaż gotowego biznesu z najemcami na gotowo.

Korzystamy z bieżącej sytuacji na rynku. Polacy posiadają ponad 2 BILIONY złotych oszczędności na lokatach, w funduszach inwestycyjnych itp. Średni zysk z lokat to 1,75% w skali roku. Średni zysk z bezpiecznych, najlepszych funduszy to 6,7%. To dlatego osoby majętne z kapitałem poszukują innych rozwiązań.

W trakcie szkolenia z inwestowania w nieruchomości uczymy budowania relacji z inwestorem jak i właścicielami mieszkań i sprawnie negocjować cenę zakupu nieruchomości.

Nasze szkolenie z inwestowania w nieruchomości jest finansowane ze środków unijnych. To cudowna okazja, aby rozpocząć drogę do rentierstwa, wykorzystując dofinansowanie na to przeznaczone.

Ponad 140 absolwentów szkoleń w 2019 roku, którzy odnoszą ogromne sukcesy na rynku nieruchomości. Na szkolenie zgłosiły się do nas osoby, które nie zawsze się kwalifikowały do uzyskania dotacji. Jednak podjęły chęć działania i zwrot był wielokrotnie większy.

 • Po szkoleniu Paweł zrealizował 5 gotowców inwestycyjnych, każdy ze średnim zyskiem 71.000 zł!
 • Patryk wykonał już 7 flipów na mieszkaniach ze średnim zyskiem 40.000 zł
 • Maciej posiada już 13 mieszkań w podnajmie po 6 mc, mieszkania te dają 14.000 zł zysku miesięcznie z kontraktami podpisanymi na 7 i 10 lat.
 • Ania 4 flipy ze średnim zyskiem 45.000 zł każdy.

Wszelkie szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na naszej stronie www.ekspertinwestycji.pl

Wiedzę przekażą najlepsi prelegenci i fachowcy w tej dziedzinie!

 • Wojciech Kłodziński - innowator branży, twórca aplikacji do zarządzania najmem mieszkań z tel. komórkowego, inwestor.
  Nauczy Cię przygotowania biznesplanu w gotowce inwestycyjne oraz wykorzystania narzędzie IT.
 • Krzysztof Rzepkowski - jeden z najlepszych negocjatorów w Polsce, trener dla pośredników nieruchomości.
  Zaprezentuje Tobie sztukę negocjacji, aby kupić okazyjnie nieruchomość
 • Wojciech Orzechowski - mentor, inwestor, trener.
  Wskaże Tobie najskuteczniejszą strategię inwestowania w nieruchomości.
 • Sylwester Kasprzewski - radca prawny wyspecjalizowany w branży nieruchomości, również inwestor.
  Odpowie na pytanie - jak bezpiecznie przejść przez drogę inwestowania w nieruchomości.
 • Magdalena Gajdamowicz - długoletni menedżer z olbrzymim doświadczeniem w branży finansowej.
  Wyszkoli Cię w pozyskiwaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Dodatkowo w ramach szkolenia uczestnicy otrzymają narzędzia oraz gotowe do zastosowania wzory dokumentów, takie jak: umowa najmu pokoju, umowa najmu mieszkania, najem okazjonalny, na co dzień dostępne do zakupienia w naszym sklepie internetowym: www.sklep.rentumi.pl

Szkolenie to nie tylko sama wiedza na temat rynku nieruchomości, poza praktycznymi ćwiczeniami, liczy się równie ważny networking. Czyli bezpośrednie poznanie osób z branży, którzy zmienią Twoje życie. Praktycznie zawsze, uczestnicy szkoleń pozostają w stałym kontakcie. W grupie osób znajdują się: prawnicy, architekci, właściciele firm remontowych, pośrednicy nieruchomości oraz wiele innych inspirujących losób, z którymi zrobisz biznes.

Wypełnij zgłoszenie poprzez stronę: www.ekspertinwestycji.pl

Na tą edycję, zapisy trwają tylko do 11 października 2019 r.
Szkolenie odbędzie się w Hotel Atrium Szczecin wraz z pełnym cateringiem we wspaniałej atmosferze.

Poznaj więcej szczegółów - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:
 - sprawy merytoryczne i organizacyjne: szkolenia@rentumi.pl,  +48 730 800 850
 - refundacja: Maciej Piątkowski, mpiatkowski@rentumi.pl,  +48 506 136 131.

Artykuł sponsorowany

 

 

Galeria

Kołobrzeżanka chce do MasterChefa – możesz jej pomóc
Kołobrzeżanka Kamila Marciocha startuje w castingu do programu MasterChef. Stacja TVN już po raz dziewiąty poszukuje najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Ze względów epidemiologicznych...
Absolutorium dla Zarządu Powiatu
Zarząd Powiatu Kołobrzeskiego otrzymał absolutorium za rok 2019. Za jego udzieleniem zagłosowało 14 radnych, przy 5 głosach sprzeciwu. Głosowanie poprzedziło przedstawienie przez Zarząd...
Muzeum prosi o pomoc w rozwikłaniu zagadki
O pomoc w rozwikłaniu zagadki dotyczącej srebrnej czary mogącej pochodzić z czasów  przed I wojną światową apeluje Muzeum Oręża Polskiego. Nietypowe znalezisko zostało wykopane w...

Komentarze