Wystawa prac Cezarego Dubiela "Strefa wyobraźni" 17-05-2019/30-06-2019

W piątek 17 maja o godz. 19.00 w holu RCK odbędzie się wernisaż wystawy prac Cezarego Dubiela "Strefa wyobraźni". Wystawę będzie można oglądać od 18 maja do 30 czerwca.

Cezary Dubiel jest artystą fotografikiem. Fotografuje architekturę, krajobraz a także tworzy diaporamy. Od 2008 roku jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców w Warszawie z tytułem AFRP. 

W 2013 roku diaporama Cezarego Dubiela zatytułowana „ Kamienie pamięci” została wpisana do Audiowizualnej Kolekcji FIAP będącej międzynarodowym zbiorem najlepszych diaporam na świecie. Jego praca jako pierwsza z Polski znalazła się pośród najlepszych dzieł najwybitniejszych diaporamistów świata.

Startuje z powodzeniem w międzynarodowych konkursach odbywających się pod patronatem światowych organizacji fotograficznych Zdobył łącznie blisko 240 nagród w Polsce i 44 krajach świata. W swoim dorobku ma 9 wystaw indywidualnych i około 400 zbiorowych i pokonkursowych w 64 krajach na wszystkich kontynentach.Cezary Dubiel ( EFIAP/p, AV-AFIAP, AFRP) jest artystą fotografikiem. Fotografuje architekturę, krajobraz a także tworzy diaporamy. Od 2008 roku jest członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców w Warszawie z tytułem AFRP. W 2013 roku diaporama Cezarego Dubiela zatytułowana „ Kamienie pamięci” została wpisana do Audiowizualnej Kolekcji FIAP będącej międzynarodowym zbiorem najlepszych diaporam na świecie. Jego praca jako pierwsza z Polski znalazła się pośród najlepszych dzieł najwybitniejszych diaporamistów świata.