"Kurnik Kultury" - spektakl dla dzieci 14-10-2018

14 października o godz. 11.00 w sali widowiskowej RCK zostanie wystawiony spektakl „Kurnik Kultury” w wykonaniu Teatru Lalka w Trasie. Bilety: 8 z

Spektakl „Kurnik Kultury” to opowieść o dzieciach i dorosłych, w której afirmowane są takie wartości jak odwaga, miłość, przyjaźń, szczęście… Przedstawienie mówi o tym, że trzeba sięgnąć daleko w głąb siebie, żeby odnaleźć szczęście oraz o tym, że nie zawsze marzenia spełniają się, tak jak byśmy chcieli. Spektakl ma cechy przedstawienia edukacyjnego, w którym dzieci uczą się, że „oaza szczęścia i spokoju” często kryje się tuż za rogiem. A o tym wszystkim opowiedzą podczas swojej kurnikowej podróży dwie kury: Pani Kura i Pan Kura. Spektakl adresowany jest do widzów od lat 3.

Po spektaklu odbędą się warsztaty plastyczne oraz zabawy animacyjne. W trakcie każdego spotkania teatralno-plastyczno-animacyjnego dzieci dostają specjalne karty, na których zbierają pieczątki – za obejrzenie przedstawienia, udział w zajęciach plastycznych i udział w zabawach animacyjnych. Kto zbierze cztery pieczątki, otrzyma od animatora z Babakuby specjalny Dyplom Superstwora! Dziewięć niedziel, dziewięć dyplomów – a na zakończenie teatralnej jesieni  zostaną rozlosowane nagrody specjalne dla tych, którzy zbiorą 7 dyplomów. Serdecznie zapraszamy.