Koncert zespołu The Dumplings 06-12-2018

W czwartek 6 grudnia o godz. 19.00 w sali widowiskowej RCK odbędzie się koncert The Dumplings. Bilety w cenie 30 zł normalne, 25 zł ulgowe można kupić w kasie RCK lub na stronie http://www.kupbilecik.pl/impreza-30370-the.dumplings.kolobrzeg.html.

The Dumplings powraca i prezentuje „RAJ”, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców „złotych”, „No Bad Days” i „Sea You Later”. Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych, lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu „Zapach kobiety”, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów – Justyna Święs, Kuba Karaś