Stand-up: Chałupka i Poczęty-Błażewicz 15-12-2018

W sobotę 15 grudnia o godz. 20.00 w klubokawiarni Centrala odbędzie się występ dwóch stand-uperów: Pawła Chałupki i Jakuba Poczętego-Błażewicza.

Bilety:

 

Paweł Chałupka – Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011 roku. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central, a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Jakub Poczęty-Błażewicz – czujny człowiek, któremu nie umknie nic, co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu, może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Uwaga

  • Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.
  • Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona. Zdjęcia w trakcie występu dozwolone jedynie bez fleszy, choć wybornie byłoby, gdyby ich nie było.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ.