Ogłoszenia

Laborantka Praca

2019-10-09 :: Użytkownik: POLMLEK Mleczarnia Gościno Sp.

Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Pracownik Laboratorium
(miejsce pracy: Gościno)

Zakres zadań:
• Wykonywanie badań surowców, półproduktów, wyrobu gotowego, analiza uzyskiwanych wyników;
• Prowadzenie dokumentacji w ramach prowadzonych prac;
• Obsługa urządzeń laboratoryjnych.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie (mile widziane: technologia żywności, chemia, kierunki pokrewne)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość zasad HACCP będzie dodatkowym atutem
• Znajomość pakietu MS Office,
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
Umowę o pracę
Dodatkowe premie
Wzrost stawki godzinowej po okresie próbnym
Pełne szkolenie przygotowujące do pracy (dla osób bez doświadczenia w mleczarstwie)
Konkursy z nagrodami pieniężnymi)
Pakiet socjalny (bony, paczki dla dzieci, paczki urodzinowe, darmowy dostęp do automatów z przekąskami, spotkania integracyjne, pożyczki zakładowe, zajęcia sportowe)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem pod nr tel. 668 884 156
lub adres: praca@polmlek.com