Maleńczuk, Ira, Mrozu... Czyli co w amfiteatrze?

Kołobrzeski amfiteatr zaprasza na kolejne wydarzenia.

Weekend rozpoczynamy koncertem Macieja Maleńczuka. Będzie to retrospekcja dotychczasowych dokonań artysty, uzupełniona sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maćka, dzięki którymzyskał olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności.

Dzień później (sobota) wystąpi stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki któremu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii – Piotr Zola Szulowski.

W niedzielę występ zespołu, którego nie trzeba przedstawiać – IRA. To jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych, po które sięga IRA, sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad.

Kolejny tydzień zaczynamy autorskim recitalem Zbigniewa Zamachowskiego, aktora teatralnego i filmowego. To spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

We wtorek 11 sierpnia odbędzie się Gala Disco Polo. Na scenie zobaczymy zespół Boys, Milano, Mr Serbii, Bajorek D.

Dzień później (środa) wystąpi Mrozu. To producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock’and’roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem.

W czwartek 13 sierpnia koncert Lady Pank – twórcy największych polskich hitów, takich jak „Zawsze tam, gdzie ty”, „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona”. Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

Bilety do nabycia w kasie amfiteatru bądź na kupbilecik.pl.

KALENDARZ

7 sierpnia godz. 20.00 – Koncert Macieja Maleńczuka i RhythmSection

8 sierpnia godz. 20.00 – Stand-up Piotra Zoli Szulowskiego

9 sierpnia godz. 20.00 – Koncert zespołu IRA

10 sierpnia godz. 20.00 – Recital Zbigniewa Zamachowskiego

11 sierpnia godz. 20.00 – Gala DISCO POLO

12 sierpnia godz.14.00 - Spotkanie z Youtuberami

12 sierpnia godz. 20.00 – Koncert Mrozu

13 sierpnia godz. 20.00 – Lady Pank

14 sierpnia godz. 20.00 - Kołobrzeska Noc Kabaretowa

 

 

Odbierz sadzonkę
Nadleśnictwo Gościno zaprasza do wzięcia udziału w akcji #sadziMY. Jest to ogólnopolska akcja, dzięki której wszyscy mogą z łatwością posadzić własne drzewo. Nadleśnictwa w całej...
Wkrótce derby i start sezonu koszykarskiego - warto kupić bilety już teraz
Na ten dzień kibice w Kołobrzegu czekają od dawna. 26 września o godz.16.00 naprzeciw siebie staną piłkarskie zespoły Kotwicy Kołobrzeg i Gwardii Koszalin. Ze względu na panującą...
Dyniowe Garden Party
W niedzielę 27 września w Ogrodach Hortulus Spectabilis odbędzie się III edycja Dyniowego Garden Party. Jest to najbardziej barwne wydarzenie, jakie odbywa się w Ogrodach Hortulus. Złota pora...

Komentarze