MOTORTECH POLSKA: Jesteśmy firmą, która dociera na krańce świata

MOTORTECH POLSKA: Jesteśmy firmą, która dociera na krańce świata

Jesteśmy międzynarodową firmą produkującą i projektującą oprzyrządowanie do stacjonarnych silników gazowych. Jednym z najbardziej wydajnych dostawców systemów w tej branży, oferującym swoim klientom na całym świecie kompletny program dostaw wszystkich popularnych silników gazowych. Dla wszystkich marek. Do wszystkich rodzajów gazu.

Globalnie na miejscu

Nasz oddział działa na rynku już 15 lat. Znajduje się w leśnym krajobrazie miejscowości Charzyno, przynależnej do powiatu kołobrzeskiego. Firma ciągle efektywnie się rozwija, czego  najlepszym dowodem jest wysoka jakość wyrobów produkowanych przez nas przy współpracy z MOTORTECH GmbH, potwierdzona przez naszych klientów na całym świecie. Wyroby nasze są dystrybuowane przez naszych przedstawicieli handlowych, przy wsparciu grupy serwisowej, która pomaga rozwiązywać problemy klientów związane z instalacją i uruchomieniem naszych produktów.

Innowacyjny rozwój

Podążając za nowoczesnością, stale się rozwijamy, wyznaczając globalny kierunek, jeśli chodzi o tworzenie wydajnego, ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska osprzętu dla silników gazowych. Poprzez własną działalność, ale także poprzez rozwój we współpracy z prawie wszystkimi znanymi producentami silników (między innymi: MAN®, CATERPILLAR®, WAUKESHA®, MWM/DEUTZ®, PERKINS®, AJAX®), tworzymy innowacyjne rozwiązania sprzętowe i programowe, które zapewniają, że silnik gazowy naszych klientów będzie w przyszłości nadal najnowocześniejszy.

Jak działamy

Z najnowszej generacji  zapleczem produkcyjnym, montażowym i testowym do wytwarzania technicznych produktów wysokiej klasy. Nasze produkty mechaniczne wytwarzamy na najnowocześniejszych centrach obróbczych CNC i innych precyzyjnych maszynach. Wykorzystując technologię laserową do prac spawalniczych  i znakowania. Nasze produkty elektroniczne są wytwarzane w małych seriach i indywidualnie dostosowywane do różnych typów silników.

DOŁĄCZ  DO  NAS!

ZATRUDNIMY:

PRACOWNIKA  PRODUKCJI

OPERATORA CNC –  do przyuczenia

Tel:. 94 351 47 27      rekrutacja@motortechpolska.pl

 

 

Komentarze