“Projekt Plaża” już w ten weekend w Kołobrzegu

Już w ten weekend w Kołobrzegu zagości “Projekt Plaża TVN”.

Tradycyjnie stacja zaprosi do plażowego miasteczka na plaży centralnej przy molo, w którym królować będą: sport, aktywności fizyczne i dobra zabawa. Będzie ono tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na deskach SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, tor skimboardowy i trampolina. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby, siatkówka plażowa, beach tennis oraz streching. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”.

Stacja zaprosi mieszkańców i turystów od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00, a w strefie „Letniego Kina i Muzyki” w piątki i soboty od 10:00-24:00, a w niedzielę 10:00-14:00. Wieczorami wszystkich rozgrzeje dobra muzyka – w piątek najlepsze sety zapoda DJ Daaz, w sobotę o 20:00 koncert Julii Olędzkiej – finalistki programu „Mam Talent!”. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. Zaplanowano projekcje takich filmów, jak „Naga Broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?” oraz „Top Gun“.

A co dla widzów przed telewizorami? Kołobrzeg zagości w programie „Dzień Dobry Wakacje”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. 

Fot. projektplaza.tvn.pl

 

Komentarze