Sprawdź, co będzie się działo

SOBOTA, 1 LIPCA –  Letnia trasa koncertowa radia RMF MAXX, plaża Centralna, wstęp wolny

Impreza rozpocznie się już o godzinie 17.00. Przez dwie pierwsze godziny zaplanowano pokazy kołobrzeskiego amatorskiego ruchu artystycznego. Wystąpi Fandance Kacper Gajkowski, szkoła tańca Swan Dance, szkoła tańca VSDS, Klub Tańca Sportowego Amber, Stowarzyszenie ZAJA, Sandra Cygan, Akrobatyka La Passion i wokaliści. O 19.30 przyjdzie czas na gwiazdy wieczoru. Przed kołobrzeską publicznością wystąpi Viki Gabor, IRA i Blue Cafe.

SOBOTA, 1 LIPCA, GODZ. 11:00 – Animacje Rodzinne – Dźwirzyno, plaża przy ul. Jachtowej, Summer Lemoniada Cup, wstęp wolny

SOBOTA, 1 LIPCA, GODZ. 13:00 – Piknik Rodzinny „Powitanie Lata 2023”, Stadion Sportowy w Rymaniu

SOBOTA, 1 LIPCA, GODZ. 16:00 – Zabawa muzyczna Prossecco Party – Dźwirzyno, plaża, HAVET Beach Bar, wstęp wolny

 SOBOTA, 1 LIPCA, GODZ. 20:00 – Festyn Rodzinny w Niemierzu – plac w Niemierzu

 SOBOTA, 1 LIPCA DO 31 LIPCA –  Wystawa Polskiego Związku Żeglarskiego, MOSiR –  galeria w holu głównym, wstęp wolny

NIEDZIELA, 2 LIPCA, GODZ. 11:00 – Smaczna Ryba na Otwarcie Lata – Dźwirzyno, Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej, ul. Jachtowa 38, wstęp wolny

O godzinie 11:00 rozpoczynają imprezę na otwarcie sezonu –  Smaczna Ryba na Otwarcie Lata! Pokazy gastronomiczne wraz z degustacją dań rybnych, akademia SUP, animacje czy dmuchańce to tylko część z zaplanowanych atrakcji. Wieczorem zapraszamy na koncerty, najpierw zagra Brave, a potem gwiazda wieczoru C-BooL!

NIEDZIELA 2 LIPCA, GODZ. 19:00 – Koncert pt. “Niedzielni milionerzy” w wykonaniu TRIO “ANIMATO” – scena plenerowa RCK, wstęp wolny

Koncert pt. “Niedzielni milionerzy” w wykonaniu TRIO “ANIMATO”: Trio Animato prezentuje hity muzyki klasycznej i rozrywkowej w niespotykanych opracowaniach na koncertowe harmonijki ustne. Z trzech zaledwie instrumentów muzycy tria w brawurowy sposób potrafią wydobyć symfoniczne brzmienie i osiągnąć pełnię harmonii. Niedzielny wieczór będzie wyjątkową okazją, aby przekonać się, że dzieła wielkich mistrzów jak Fryderyk Chopin, Wolfgang Amadeusz Mozart czy Antonio Vivaldi zabrzmią w ich wykonaniu równie fascynująco, co legendarne przeboje Elvisa Presleya, Paula Anki czy Violetty Villas. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.

NIEDZIELA, 2 LIPCA, GODZ. 20:00 – Latino Night, DJ + nauka tańca – Dźwirzyno, plaża przy hotelu Senator, wstęp wolny

PONIEDZIAŁEK, 3 LIPCA, GODZ. 19:00 – Koncert Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej, scena plenerowa RCK, wstęp wolny

Koncert plenerowy Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej pod dyrekcją Jacka Kujawskiego, który odbędzie się 3.07.2023r. o godzinie 19.00, na scenie plenerowej RCK. Kołobrzeska Orkiestra Zdrojowa zapewnia oprawę muzyczną miejskich uroczystości patriotycznych i religijnych, latem regularnie koncertuje na scenie plenerowej RCK gromadząc zwykle tzw. komplety publiczności. W repertuarze zespołu znajdują się standardy m. in. z repertuaru orkiestry Glenna Millera, standardy z lat 20-tych i 30-tych utwory okazjonalne (marsze, utwory sakralne, klasyczne), polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej.

 

WTOREK, 4 LIPCA, GODZ. 19:00 – Koncert chóru Pionier pt. „Kołobrzeg, miłość i morze”, scena plenerowa RCK, wstęp wolny

Będzie to spotkanie z jednym z najstarszych chórów miejskich, wywodzącego się z pokolenia kołobrzeskich Pionierów chóru „Pionier”. W szeregach chóru usłyszeć można zarówno członków Stowarzyszenia Klubu Pioniera jak i jego sympatyków. W wykonaniu chóru usłyszeć można wiele piosenek pionierskich z Kołobrzegiem w roli głównej, jak również marynistycznych, patriotycznych, ludowych i in. Koncertuje on zarówno dla miasta jak i dla publiczności Uzdrowiska, bierze udział we wspólnych koncertach kołobrzeskich chórów i przeglądach amatorskiej twórczości seniorów. Koncert przygotowała kierująca chórem muzycznie i dyrygować będzie Jolanta Wójcik-Oszmaniec. Akompaniował będzie Krzysztof Subocz.

WTOREK, 4 LIPCA, GODZ. 20:30 – Zabawa z DJ Kudłatym – Grzybowo, plaża, Beach Bar Saltic, wstęp wolny

 CZWARTEK, 6 LIPCA, GODZ. 20.00  – Otwarcie Letniej Sceny ADEBAR. Wystąpi uczestnik warsztatów Karimski Music School, Mateusz Matuszewski.

Swój występ zapowiada tymi słowy: “Jestem gitarzystą, który lubi akustyczne brzmienia chociaż ostatnio ciągnie mnie bardziej do gitary elektrycznej. Lubię muzykę, która płynie. Jestem fanem Bluesa, R&B, Country, Folk’u. Bardzo mocno inspiruje się Johnem Mayerem. na scenie gram z Looperem. Jeśli jesteście ciekawi co to jest zapraszam Was przed Adebar. Będę mógł pokazać jak działa owo urządzenie”.

W przypadku deszczowej lub wietrznej pogody koncert odbędzie się we wnętrzu Laboratorium Kultury, czyli piwnicach kołobrzeskiego Ratusza.

 

Komentarze