Otwarcie nowego centrum handlowego tuż-tuż. Będzie naprawdę spore

Otwarcie nowego parku handlowego OTO Park Koszalin zaplanowane jest na 21 marca. Wydarzenia towarzyszące otwarciu potrwają trzy dni. Główną atrakcją ma być koncert Cleo, który zaplanowany jest na sobotę, 23 marca. 

Nowe centrum handlowe znajdować się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S6, przy zjeździe z trasy w kierunku ul. Władysława IV. Ma powierzchnię 38 tys. metrów kwadratowych, co czyni go największym centrum handlowym w Koszalinie.

Parking pomieści 1000 pojazdów. Od poniedziałku do soboty czynny będzie od 9.00 do 21.00, w niedziele handlowe zaś od 10.00 do 18.00.

W OTO Park znajdą się supermarket Lidl, jedyny w regionie salon meblowy Agata oraz 30 sklepów popularnych Was marek, między innymi:⁠ Apart, Jysk, House, CCC, 4F, Rossmann, Deichmann, Dealz, Cropp, Douglas, Pepco, Sinsay, New Yorker, Martes Sport, Diverse, T-Mobile, Ochnik, Media Expert, Outlet Nexterio, Artisan, Kantor Promes, Inmedio oraz apteka⁠.

W dzień otwarcia zajrzeć będzie można do ok. 20 lokali. Reszta sklepów, w tym Leroy Merlin, ma zostać otwarta do połowy kwietnia. W dalszej kolejności ma zostać otwarta tu stacja paliw oraz restauracja fast food.

 

 

fot. https://www.otopark-koszalin.pl/

Komentarze