Termin otwarcia nowego parku handlowego przesunięty

Otwarcie nowego parku handlowego OTO Park Koszalin zaplanowane było na 21 marca. Niestety, w związku z przeciągającymi się procedurami odbioru obiektu, termin został przesunięty.Wszystkie prace w lokalach zostały już zakończone i z operacyjnego punktu widzenia obiekt jest gotowy do przyjęcia pierwszych klientów. Sklep sieci AGATA z meblami i artykułami wyposażenia wnętrz planuje otworzyć się 21 marca  – informują właściciele. 

Nowe centrum handlowe znajdować się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S6, przy zjeździe z trasy w kierunku ul. Władysława IV. Ma powierzchnię 38 tys. metrów kwadratowych, co czyni go największym centrum handlowym w Koszalinie.

Parking pomieści 1000 pojazdów. Od poniedziałku do soboty czynny będzie od 9.00 do 21.00, w niedziele handlowe zaś od 10.00 do 18.00.

W OTO Park znajdą się supermarket Lidl, jedyny w regionie salon meblowy Agata oraz 30 sklepów popularnych Was marek, między innymi:⁠ Apart, Jysk, House, CCC, 4F, Rossmann, Deichmann, Dealz, Cropp, Douglas, Pepco, Sinsay, New Yorker, Martes Sport, Diverse, T-Mobile, Ochnik, Media Expert, Outlet Nexterio, Artisan, Kantor Promes, Inmedio oraz apteka⁠.

Komentarze