4 czerwca Kołobrzeski Dogtrekking. Zapisz się już teraz!

Już po raz dziewiąty wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku na łonie natury w towarzystwie swoich czworonogów będą mogli wziąć udział w Kołobrzeskim Dogtrekkingu.
Dogtrekking to bieg z psem na orientację – impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w Dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem – wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie i z ich kompletem zgłosić się na mecie.
W imprezie może wziąć udział naprawdę każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa. W tym roku organizatorzy przygotowali dwie trasy: amator-gawędziarz, czyli dystans 7km dla osób, które nie mają dobrej kondycji, ale chcą pospacerować spokojnie po lesie i przy okazji dobrze się bawić; profesjonalista-sprinciarz, na dystansie 14km dla osób, które mają doświadczenie w podobnych eventach, trasę pokonują sprintem i nie mają problemów z czytaniem mapy.
Impreza odbędzie się 4 czerwca w lesie w Dargocicach. Zapisy trwają jednak tylko do 25 maja. Więcej informacji o całym wydarzeniu i zapisach znajdziecie TUTAJ.

Komentarze