Serce lasu w Ustroniu Morskim

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim zaprasza do wzięcia udziału w bajkowym spektaklu  “Serce Lasu”, który odbędzie się 1 czerwca o godz. 17.00 w amfiteatrze w Ustroniu Morskim.

Jest to historia, która pokazuje dzieciom i przypomina dorosłym, że każdy dobry gest zmienia świat na lepszy. Dwie główne bohaterki zaciekawione pięknem lasu, wpadają w jego pułapki. Na szczęście w tym magicznym miejscu żyją dobre wróżki, które pomogą dziewczynką przejść przez nieznaną krainę.

Grupa “Art” działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim od 2022 roku.
Prowadzona jest przez Oksanę Chodorowską-Grujić absolwentkę Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi-Choreografia i techniki tańca, Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni-Psychologia w biznesie, Powiślańskiej Szkoły Wyższej Wydział Nauk Ekonomiczno- Społecznych – Przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne i dydaktyczne oraz Zarządzanie oświatą – menadżer w edukacji.Gościnnie wystąpi Ognisko Baletowe ze Świdwina które również prowadzi Oksana Chodorowska- Grujić. Na scenie zobaczymy łącznie 56 wspaniałych młodych artystów, którzy przeniosą nas do leśnej krainy, w której serce zabije mocniej.

Wstęp bezpłatny.

Komentarze