Potrzebne wsparcie kibiców. Wszyscy na Mazowiecką! [ZDJĘCIA]

Na razie płacą frycowe, ale na sobotę zapowiadają walkę o pierwsze w II lidze zwycięstwo. I mocno liczą na wsparcie kibiców!

Beniaminek II ligi zaczął walkę o punkty w Aleksandrowie Łódzkim z mającym u fachowców dużo wyższe notowania na ten sezon miejscowym Libero VIP Biesiadowo, a w środę w Pucharze Polski podejmował I-ligowego Energetyka Poznań, Oba mecze drużyna WSKonsorcjum OPP Powiat Kołobrzeski przegrała po 0:3, ale w obu miała okresy wyrównanej walki – zwłaszcza w drugich setach. W Aleksandrowie kołobrzeżanki w 2. partii prowadziły nawet 13:8, a z Energetykiem seta nr 2 przegrały tylko 23:25. – Jestem dumny z dziewczyn, bo nie oddały tych meczów za darmo – mówił trener Krzysztof Ośliślok.

W sobotę 14 bm. (UWAGA: o godz. 19.00) kołobrzeżanki podejmą w hali przy ul. Mazowieckiej 1 ŁKS II Łódź i z tym meczem wiążą bardzo duże nadzieje na pierwsze zwycięstwo na szczeblu centralnym. Niech kibice kołobrzescy i tym razem nie zawiodą!

Na rozgrzewkę przed sobotnimi emocjami publikujemy fotorelację z pucharowego spotkania z Energetykiem. Autorem zdjęć jest nasz fotoreporter Karol Skiba.