Mecz w Klasie A przerwany. W ruch poszły race, kamienie i butelki

Mecz Perły Chrobrego Drzonowo z Sowianką Sowno został zakończony przedwcześnie przez wydarzenia, jakie rozegrały się wokół boiska w Sownie.

Na kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania grupa pseudokibiców odpaliła race, obrzucając przy tym interweniujących policjantów (oraz samochody zaparkowane w sąsiedztwie boiska) kamieniami i butelkami, więc prowadzący mecz sędzia zdecydował się przerwać mecz. Na skutek tych wydarzeń spotkanie nie zostało już wznowione.

Dodajmy, że na boisku był wówczas remis 1:1. Chrobry na prowadzenie wyszedł w 14. minucie po bramce Bartłomieja Klimkowskiego, natomiast gospodarze wyrównali w 33. minucie spotkania. Decyzją WR ZZPN mecz ten zostanie dokończony już po zakończeniu rundy jesiennej, czyli 30 listopada lub 1 grudnia.