Najwięcej radości w weekend dały siatkarki

Zawiedli koszykarze, przegrali piłkarze, ale optymizmu kibicom nadały siatkarki WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

Nasze zawodniczki świetnie spisały się w sobotnim meczu pokonując we własnej hali Skarpę Toruń 3:0. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty toczył się pod dyktando kołobrzeżanek wspieranych dzielnie przez kibiców zebranych w hali przy ul. Mazowieckiej. Jako, że terminarz nasz zespół ma bardzo napięty, to już dzień później udał się do Polic. Tam pomimo ambitnej walki wygrać się nie udało, lecz porażka w setach do zera nie załamuje kołobrzeskiego zespołu.

Już w środę siatkarki będą ponownie potrzebować wsparcia kibiców w czasie kolejnego domowego meczu. Tym razem na Mazowiecką przyjedzie pierwszoligowa Gedania Gdańsk, a spotkanie odbędzie się w ramach Pucharu Polski.