A może ferie na wrotkach?

Spędź ferie zimowe na kołobrzeskim Wrotkowisku. Od 15 do 28 stycznia każdy chętny będzie mógł skorzystać z całodniowego karnetu w cenie 50 zł. Nie potrafisz jeździć? Żaden problem – na miejscu czekać będzie instruktor. Do dyspozycji nie tylko wrotkowisko, ale i klockowisko i strefa dla malucha.

Kołobrzeskie Wrotkowisko to połączenie dyskoteki z lat 80. z najnowszą technologią: nowoczesne oświetlenie, odpowiednie nagłośnienie i przyjazna atmosfera!

Jeżeli chcesz poszaleć na wrotkach i świetnie spędzić czas podczas zimowych ferii, to idealne miejsce dla Ciebie. Jeżeli jeszcze nigdy nie próbowałeś – żaden problem, nauczą Cię na miejscu! Przestronna sala główna do jeżdżenia na wrotkach czeka!

Nie ma ograniczeń wiekowych – to idealne miejsce dla całej rodziny.

Dodatkowo, na miejscu najmłodsi mogą świetnie spędzić czas na KLOCKOWISKU – to miejsce do zabawy i nauki dla dzieci w różnym wieku.

Klockowisko to dwie sale zabaw. Jedna dla najmłodszych dzieci. Oferuje kulki, zjeżdżalnie itp.

Druga to istne szaleństwo dla fanów lego. W Klockowisku dzieci znajdą klocki o wielu unikalnych kształtach, rozmiarach oraz wielorakiej strukturze. Stworzyliśmy miejsce do zabawy i nauki dla dzieci w różnym wieku.

W zaba­wie kloc­kami dziecko doświad­cza swo­ich pierw­szych, wła­snych suk­ce­sów i osią­gnięć, eks­pe­ry­men­tuje, popeł­nia błędy, a przy tym nie­świa­do­mie i nie­ustan­nie się uczy.
Klockowisko zostało stworzone po to, aby dać dzieciom przestrzeń do rozwijania wyobraźni i kształtowania świata wokół nich.

Rodzice w tym czasie mogą odpocząć przy kawie w klimatycznej kawiarence obok.

 

WROTKOWISKO KOŁOBZEG

  1. VI Dywizji Piechoty 27

Kołobrzeg

 

CZYNNE

OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY

w godz. 10.00 – 21.00

W NIEDZIELĘ

w godz. 10.00 – 19.00

 

 

materiał płatny

Komentarze