ARTISAN – tworzymy dla Ciebie pyszne wspomnienia

Od lipca działa pierwszy w Kołobrzegi lokal ARTISAN w CH Karuzela. – Nie jesteśmy tylko kawiarnią, czy piekarnią, ale w łatwy sposób łączymy naszą działalność z cukiernią, lodziarnią, a nawet bistro – zachęcają do odwiedzenia właściciele. – Nasze lokale to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, czy rodziną. Nasze drzwi są dla Was otwarte od rana do wieczora i nie możemy się doczekać Waszej wizyty. Do zobaczenia!

TO WYRÓŻNIA ARTISAN

Piekarnia – Chrupiące i świeże pieczywo, to podstawa każdego śniadania. W naszych lokalach znajdziecie świeżo wypiekane wyroby z zakwasu gronowego, a także przygotowane specjalne dla Was kanapki, które będziecie mogli zjeść na miejscu, jak i na wynos. Działamy od wczesnych godzin porannych, dzięki czemu będziecie mogli delektować się swoim ulubionym pieczywem każdego dnia. Najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie, dlatego nie musicie obawiać się o to, że w trakcie dnia zabrakło u nas Waszych ulubionych produktów. Oferujemy również wyroby z niską zawartością glutenu.

Bistro – Wszystko mówi nam, że to pora na lunch! Artisan to miejsce niezwykłe, do którego możesz wstąpić na szybki, ale jaki smaczny obiad! W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju sałatki, makarony, czy zupy. Nasze dania pozwolą Wam zaspokoić doskwierający głód, a przy tym dodadzą dodatkowej energii na resztę dnia. Wszystkie dania wykonywane są z produktów najwyższej jakości, dlatego możecie mieć pewność, że wszystko, co wyląduje na Waszych talerzach, będzie świeże i zdrowe.

Kawiarnia – Zbliża się spotkanie z przyjaciółmi? Nie ma nic lepszego, jak rozmowa przy kawie i ciastku! W naszej kawiarni oferujemy duży wybór napojów (nasze kawy przygotowujemy ze specjalnej, autorskiej mieszanki) jak i deserów. Znajdziecie u nas różnego rodzaju ciastka, ciasta, czy słodkie przekąski. W okresie wiosenno-letnim zaserwujemy Wasze ulubione lody, zarówno w tradycyjnych smakach, które kojarzą się każdemu z dzieciństwem, jak również w tych nieco bardziej ekstrawaganckich wariantach.

Podstawą naszej oferty są świeże rzemieślnicze produkty: pieczywo, ciasta, torty, lody, desery, kanapki, kawa i dania gotowe. Wszystko przygotowane z najlepszych składników według tradycyjnych receptur. Gwarantem ich jakości jest wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie rzemieślników, którzy codziennie dbają o ich właściwe przygotowanie, z troską o wspaniały smak, bogate wartości odżywcze i apetyczny wygląd – mówi Marek Jackowski, właściciel sieci ARTISAN.

Koncepcja ARTISAN w pełnej formie to nowoczesne połączenie klasycznej piekarni-cukierni oferującej wypiekane na miejscu pieczywo, świeże ciasta i torty, ze stylową kawiarnio-restauracją, gdzie w przyjemnej atmosferze można zjeść pożywne śniadanie, lunch, rzemieślnicze lody czy pyszny deser. Proporcje tych funkcjonalności są indywidualnie dostosowywane do każdej lokalizacji

– Niezmiernie istotny filar działalności stanowią ludzie: profesjonalny i zaangażowany zespół fachowców otwartych na ciągły rozwój – wyjaśnia właściciel. – Otwarcia kolejnych lokali oraz dążenie do podnoszenia jakości obsługi sprawiają, że aktywnie poszukujemy osób, które wesprą nas w codziennej pracy. Dotyczy to szerokiego grona specjalności: od sprzedawców, baristów i kelnerów zapewniających odpowiednią obsługę Klientów, poprzez kucharzy i piekarzy przygotowujących produkty na miejscu, aż do menedżerów odpowiedzialnych za nadzór nad funkcjonowaniem poszczególnych punktów. Ci ostatni mają także możliwość samodzielnego rozwijania biznesu ARTISAN jako franczyzobiorcy.

Chcemy, żeby Klienci chętnie do nas wracali, dlatego naszą ofertę dostosowaliśmy do potrzeb różnych ich grup – tłumaczy Marek Jackowski. – Przykładowo wśród osób pracujących w okolicznych biurach największą popularnością cieszą się nasze świeżo robione kanapki i gotowe lunch boxy, które wraz z kawą można odebrać codziennie przed pójściem do pracy. Z kolei osoby wracające z pracy wpadają do nas po południu po świeżo wypieczony chleb czy bułki na kolację i śniadanie następnego dnia. A każda pora jest dobra, by w przyjemnej atmosferze, przy dobrym jedzeniu można było spotkać się i spokojnie porozmawiać.

materiał sponsorowany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze