Aż siedem medali dla naszych siatkarzy

7 medali wojewódzkich dla UKS OPP Powiat Kołobrzeski w Mistrzostwach Województwa na Plaży”
 
Od 7 do 9 czerwca czerwca w Kołobrzegu miały miejsce emocjonujące Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej.
To prestiżowe wydarzenie zgromadziło utalentowanych zawodników z całego regionu, którzy rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny na piaszczystych boiskach. Turniej ten miał wyjątkowe znaczenie, ponieważ jednocześnie stanowił eliminacje do Półfinałów oraz Finałów Mistrzostw Polski. Wzmożona rywalizacja i dążenie do doskonałości podkreślały zaangażowanie i determinację uczestników. Zarówno zawodnicy, jak i publiczność byli świadkami niesamowitych widowisk, widowiskowych bloków, dynamicznych ataków i perfekcyjnych przyjęć, które wciągały ich w wir sportowych emocji. Kołobrzeg, słynący ze swojego urokliwego wybrzeża i pięknych plaż, był idealnym miejscem do rozgrywania tego turnieju. Nie tylko rywalizacja sportowa dostarczała niezapomnianych chwil, ale także atmosfera letniej radości i wzmożonej energii sprawiały, że każdy uczestnik i kibic czuł się częścią tego wyjątkowego wydarzenia.
UKS OPP Powiat Kołobrzeski jako współorganizator tej wspaniałej imprezy oprócz satysfakcji z bardzo dobrze przeprowadzonego Turnieju może pochwalić się również największą zdobyczą medalową spośród wszystkich klubów województwa zachodniopomorskiego. Jest to kolejny ogromny sukces kołobrzeskich plażowiczów. Możliwość trenowania od kilku miesięcy na nowo wybudowanych boiskach przy hali OPP dało niesamowite efekty.
Nasi podopieczni zdobyli aż siedem medali w różnych kategoriach i awansowali do rozgrywek Półfinałowych i Finałowych w rywalizacji o Mistrzostwo Polski. W kategorii junior całe podium medalowe było kołobrzeskie, a w niższych kategoriach już widać następców.
Kołobrzeskie Medale:
Kadetka:
3 miejsce – Konstancja Zelewska/Aleksandra Banasiak – trener Piotr Bogdanowicz
Kadet:
1 miejsce – Oliwier Pawlicki/Wiktor Musiał – trener Łukasz Szulc
Junior:
1 miejsce – Szymon Kobyliński/Michał Kucharski – trener Łukasz Szulc
2 miejsce – Oliwier Pawlicki/Wiktor Musiał – trener Łukasz Szulc
3 miejsce – Aleksander Błaszczyk/Szymon Wójtowicz – trener Łukasz Szulc
MINI U 12 Chłopców:
3 miejsce – Kajetan Kobyliński/Jakub Szałkowski – trener Dariusz Bajko
MINI U 13 chłopców:
2 miejsce – Marcel Sieniawski/Karol Szostak – trener Dariusz Bajko

Komentarze