Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina zaprasza na spektakl pt. „Martwa natura”

Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina zaprasza w niedzielę, 9 października na spektakl pt. „Martwa natura”.
Kolejna, po cieszących się ogromną popularnością komediach: „Związek otwarty”, „Przyszedł mężczyzna do kobiety” i „Akompaniator”, kameralna, a jednocześnie przezabawna propozycja Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Tym razem to „Martwa natura” w reżyserii Zdzisława Derebeckiego – czarna komedia z wątkiem kryminalnym i zaskakującymi zwrotami akcji, zagrana brawurowo przez czwórkę znakomitych aktorów BTD: Bernadettę Bursztę-Czarnowicz, Żanettę Gruszczyńską-Ogonowską, Zdzisława Derebeckiego i Wojciecha Rogowskiego.
Czworokąt: znany malarz, jego żona – niedoceniona malarka, ich służąca oraz chciwy marszand są zaplątani w morderczą sieć intryg. Morderczą w dosłownym sensie. Kto kogo chce w końcu zabić – nie wiadomo! Jedno jest pewne – pełna zwrotów akcji komedia okraszona mistrzowskimi „pojedynkami” aktorskimi utrzymuje w napięciu do ostatniej chwili…
Bilety w cenie 60 zł (normalny) / 50 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca). Start o godz. 18.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury.

Komentarze