Będą odchudzać Kołobrzeg

FutureBody rusza z kolejną edycją projektu „Odchudzamy Kołobrzeg”. Start już w najbliższy wtorek, 26 września. Akcja potrwa sześć kolejnych miesięcy.

Trenerzy stworzą kilka grup treningowych. W każdej grupie cel jest jeden – redukcja tkanki tłuszczowej i tym samym poprawa samopoczucia oraz parametrów zdrowia. Jeżeli chcesz dołączyć – zadzwoń pod nr 724 181 549 albo 94 35 329 85.

Nadwaga, jak również otyłość uznawane są za choroby cywilizacyjne stanowiące globalny problem zdrowotny. Nadmierna masa ciała zajmuje szóste miejsce co do ważności jako czynnik ryzyka, który ponosi odpowiedzialność za liczbę zgonów na świecie. Nie pozwolimy na to, dołącz do nas pomożemy Tobie, pomożemy Wam – zachęca do udziału pomysłodawca i właściciel klubu FutureBody, Paweł Jabłoński.

CELE:

  1. Zachęcenie uczestników do systematycznej aktywności fizycznej, poprzez regularne treningi grupowe w klubie FutureBody Fitness & Gym.
  2. Pomoc w rozwiązywaniu indywidualnych problemów uczestników związanych m.in. z brakiem motywacji do zmiany, złymi nawykami żywieniowymi (np. jedzeniem pod wpływem emocji), trudnościami w zmianie stylu życia.
  3. Przekazanie podstawowej wiedzy na temat zdrowego stylu życia:
  • zasad stosowania zdrowej diety i sposobów na wprowadzenie zdrowych oraz zredukowanie niezdrowych nawyków żywieniowych,
  1. Zredukowanie nadmiernej masy ciała u uczestników z BMI > 25 (z nadwagą lub otyłością).

Treningi będą prowadzone w klubie FutureBody przy ul. Mazowieckiej 4b/4 w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00.

Komentarze