Biblioteka zaprasza najmłodszych na spektakl i warsztaty świąteczne

Biblioteka przy ul. Frankowskiego 3 zaprasza w sobotę, 16 grudnia na spektakl w wykonaniu teatru Fuzja „Takich świąt jeszcze nie było”. Tuż po spektaklu zapraszają dzieci na warsztaty świąteczne. Bezpłatne wejściówki dostępne w Czytelni Prasy (ul. Frankowskiego 3) od dzisiaj.

A jeśli pierwsza gwiazdka nie wzejdzie? A jeśli Święty Mikołaj nie zmieści się w kominie? A jeśli nie ubierzemy choinki? A jeśli nie byłem grzeczny? A jeśli nie będzie 12 potraw?

Teatr Fuzja przedstawia kontynuację przygód arcyzabawnego rodzeństwa Zyzi i Dyzia. Tym razem do niesfornych dzieciaków dołącza nierozłączna para – św. Mikołaj wagi sumo oraz rapujący renifer. Przeplatające się perypetie z Laponii oraz polskiego domu pozwolą widzom odkryć święta Bożego Narodzenia na nowo!

Pełen wartkiej akcji, śmiesznych dialogów i zabawnych piosenek spektakl zabierze wszystkich w świat świętego Mikołaja , latających reniferów i mnóstwa prezentów.

Inscenizacja, scenariusz i reżyseria: Anna Rozmianiec, Jakub Woźniak , Tomasz Rozmianiec. Opracowanie muzyczne: Tomasz Rozmianiec.

Piosenki: Jakub Woźniak.

Kostiumy: Anna Rozmianiec.

Czas trwania : 50 minut.

Komentarze