Błażej Król gwiazdą 34. Finału WOŚP w Kołobrzegu

Podczas 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu wystąpi Błażej Król.
Artysta będzie główną gwiazdą wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 25 stycznia w Hali Milenium. Koncert zaplanowano na godzinę 19:00.

Błażej Król to jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny alternatywnej, znany zarówno z działalności solowej, jak i wcześniejszych projektów zespołowych. Jego twórczość charakteryzuje się autorskim stylem, łączącym elementy elektroniki, rocka i muzyki pop, a także wyrazistymi tekstami.

Występ artysty będzie jednym z głównych punktów programu kołobrzeskiego finału WOŚP. Wydarzenie, podobnie jak w całej Polsce, ma na celu zbiórkę środków na wsparcie ochrony zdrowia i towarzyszyć mu będą liczne atrakcje oraz koncerty.

  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 25 stycznia w różnych lokalizacjach na terenie miasta.

Komentarze