Blisko 100 artystów na Sunrise Festival

Poznaliśmy pełny skład artystów, którzy zagrają na Sunrise Festival.
Jak podkreślają organizatorzy, to najciekawszy i najbardziej różnorodny lineup w historii festiwalu wschodzącego słońca. Na pokładzie z artystami zameldowały się 94 wyjątkowe gwiazdy z Polski i zagranicy. Są tu przedstawiciele takich gatunków jak house, trance, techno, big room, dubstep, hardstyle, future house, progressive house, bass house, future rave, trap i melodic techno.
To niemal przepis na to, by każdy uczestnik festiwalu wyszedł zadowolony. W dniach 22-24 lipca na pięciu potężnych scenach zaprezentują się m.in. Alesso, Aly & Fila, ATB, Brennan Heart z ekipą I AM HARDSTYLE, Borgore, Carl Cox, David Guetta, Dubfire, Eric Prydz, Faithless, Fatboy Slim, Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Kream, Kolsch, Malaa, Marshmello, Martin Solveig, Nicky Romero, Paul van Dyk, Reinier Zonneveld, Oliver Heldens, Paul Kalkbrenner, Tchami, Yellow Claw i Vinai.
– To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production. Ostatnie bilety można jeszcze kupić na stronie internetowej Sunrise Festival – https://bilety.sunrisefestival.pl

Komentarze