Bogata, niezwykle rozbudowana oferta sprzętu do ogrodu. Sklep HECHT zaprasza!

KIM JESTEŚMY?

Firma HECHT MOTORS, jest właścicielem sieci sklepów „Hecht – specjalista ogrodnictwa” i w ciągu ponad 30-letniej działalności na światowym rynku zbudowała solidną i stabilną pozycję. Dziś jesteśmy największym dystrybutorem sprzętu ogrodniczego w Czechach i Słowacji i jednocześnie jednym z największych dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w Europie Środkowej.

W chwili obecnej posiadamy oddziały m.in. na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech, jednak produkty HECHT dostarczamy również poza UE, a naszym najdalszym klientem jest Korea Południowa. O wysokiej jakości produktów HECHT świadczą m.in. wielkie sukcesy sprzedażowe na najbardziej wymagającym rynku UE czyli w Niemczech, gdzie regularnie otrzymujemy bardzo wysokie oceny w różnego rodzaju testach określających jakość towaru i świadczonych usług. Hecht to wysoka jakość, która idzie w parze z bardzo atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami.

CO OFERUJEMY?

W naszych sklepach główny nacisk kładziemy na asortyment ogrodniczy. Bogata, niezwykle rozbudowana oferta sprzętu do ogrodu sprawia, że jesteśmy bardzo konkurencyjną firmą na tle innych, o podobnym profilu działalności. W sklepach Hecht Polska znajdą Państwo wszystko co jest niezbędne do tego, aby odpowiednio zadbać o otaczającą Was zieleń czy to w przydomowym ogrodzie czy innym miejscu, które wymaga tego typu prac.  Począwszy od kosiarek, które już od dawna mają mocną pozycję na rynku i cenione są przede wszystkim za swoją bardzo wysoką jakość, poprzez aeratory, wertykulatory, przycinarki, podkaszarki traktory ogrodowe, zraszacze i inne produkty – to wszystko znajdą Państwo właśnie w Naszych sklepach.Bardzo dużą popularnością wśród Naszych klientów cieszą się również kultywatory ogrodowe z wyjątkowo bogatym osprzętem oraz narzędzia ręczne. Oferujemy także nożyce do żywopłotów, rozdrabniacze do gałęzi, piły łańcuchowe, piły tarczowe, łuparki do drewna, dmuchawy, odkurzacze do liści, odśnieżarki i wiele innych sprzętów do prac w ogrodzie i wokół domu. Bardzo ważną zaletą urządzeń Hecht jest ich uniwersalność, posiadamy modele zarówno do konserwacji i dbania o małe przestrzenie jak i te duże i problematyczne pod względem ukształtowania.

Nie skupiamy się jednak tylko na technologii ogrodniczej. W naszym asortymencie można znaleźć również meble ogrodowe, baseny i akcesoria basenowe, narzędzia do warsztatu klasyczne i elektronarzędzia, piece, klimatyzacje, sauny czy artykuły i karmę dla zwierząt, a także szeroką gamę pojazdów z napędem elektrycznym. Uściślając w Hecht Polska znajdą Państwo wszystko to co niezbędne, aby Wasze otoczenie było piękne i zadbane, a Wy zrelaksowani i odprężeni.

PRZYSZŁOŚĆ FIRMY

Przyszłość marki HECHT widzimy przede wszystkim w rozwoju maszyn akumulatorowych, ponadto interesuje nas bardzo mocno temat elektromobilności, w związku z czym wiele uwagi poświęcamy na badania oraz dogłębne poznanie tego tematu. Rozwój technologii dotyczących rowerów elektrycznych, ATV czy hulajnóg z napędem akumulatorowym to jeden z naszych głównych celów, czego już w tej chwili efektem jest m.in. dopuszczenie do ruchu drogowego czterokołowców elektrycznych, skuterów elektrycznych czy też skuterów trójkołowych, które są szczególnie cenione przez klientów o ograniczonej sprawności ruchowej.

SERWIS I DORADCTWO

Oczywiście oferujemy wsparcie serwisowe w przypadku uszkodzeń. Urządzenia zakupione na osobę prywatną mają 2 letni okres gwarancyjny z możliwością wykupienia Pogwarancyjnej Usługi Serwisowej na kolejne 3 lata. W każdej chwili można też zadzwonić na nasz serwis, aby uzyskać informacje techniczne lub pomoc przy problemach z obsługą urządzeń HECHT. Ponad to w każdym naszym firmowym sklepie mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo odnośnie użytkowania sprzętu marki Hecht.

SKLEPY

Tak jak stale udoskonalamy i poszerzamy asortyment, tak stale rozwijamy sieć dystrybucji naszych sklepów. Główna siedziba firmy jest w Czechach w Mukařov – Tehovec, natomiast siedziba w Polsce znajduje się w Bogdańcu, pod Gorzowem Wielkopolskim.W sumie 14 sklepów firmowych w Polsce jest dostępnych dla Państwa od poniedziałku do soboty (i oczywiście w niedziele handlowe) od 8 do 20 w  Bogdańcu, Ciechanowie, Głogowie, Gnieźnie, Kołobrzegu, Koszalinie, Ostrowie, Pabianicach, Sieradzu, Śremie, Wałbrzychu, Wrześni, Zielonej Górze i Lesznie.

Co środę publikujemy gazetki reklamowe z bogatą ofertą asortymentu w promocyjnych cenach!!!

Serdecznie zapraszamy zwłaszcza do odwiedzenia sklepu w Kołobrzegu od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 8.00 do 20.00.

Hecht Polska sp. z o.o.

Ul. VI Dywizji Piechoty 28

78-100 Kołobrzeg

Tel. +48 947 110  512

 

 

materiał zewnętrzny

Komentarze