Być kobietą, być kobietą… Czyli wyjątkowe widowisko

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na wyjątkowe widowisko artystyczne pt. „Być kobietą, być kobietą”, stworzone z myślą o kobietach, przez kobiety. Przyjaźń, jedność i siła będą motywem przewodnim, gdzie taniec, piosenka i akrobatyka połączą się w magiczną całość.

To niezwykłe wydarzenie łączyć będzie różne pokolenia – młodzież, dorosłych i seniorów, którzy będą mieli okazję razem cieszyć się pasją do świata sztuki i emocji. Najlepsi kołobrzescy artyści, młode talenty, jak i doświadczeni weterani sceny zaprezentują się na scenie kołobrzeskiego RCK.

Wystąpią:

Anastazja Studzińska, Wiktoria Krzesińska, Jaśmina Wenta, Bajaderki, Feel my Heels, FreEmotions Art, iD Centrum Aktywności, Klub Tańca Sportowego Amber, Szkoła Tańca VSDS, Szkoła Tańca Swan Dance, Szkoła Tańca So Dance, Senioritas Dance , Teatr Tańca ZAJA, Akademia Akrobatyki La Passion.

„Być kobietą, być kobietą”, to nie tylko spektakl artystyczny pełen emocji i inspiracji, ale również manifestacja siły, wspólnoty i solidarności trzech pokoleń. To święto przyjaźni i zjednoczenia kołobrzeskiego amatorskiego ruchu artystycznego.

Koordynacja wydarzenia : Paulina Harris

 

07.03.2024 godz.19:00

sala widowiskowa RCK

Bilety: 12 zł normalny, 10 zł ulgowy dostępne w kasie RCK i na tobilet.pl

 

Komentarze