Chcesz zagrać w przerwie meczu Kotwicy? Zgłoś się!

Od najbliższego meczu z Mickiewiczem Katowice część długiej przerwy w rozgrywanych w hali Milenium spotkaniach pierwszoligowych koszykarzy Sensation Kotwicy będzie wypełniona błyskawiczną grą 3×3. Na pewno będzie ciekawie – tym bardziej, że współorganizatorem turnieju 3×3 Kotwa Cup jest znany z realizacji wielu pomysłów w materii uatrakcyjniania meczów Czarodziejów z Wydm Łukasz Pierzyna.

Jest jeszcze wolne miejsce dla jednej z drużyn, więc to ostatnia szansa, by zgłosić się i wystąpić na parkiecie hali Milenium. Turniej rozgrywany ma być systemem każdy z każdym, więc przewidziany jest na 6 kolejnych spotkań I ligi w Milenium. A emocje są gwarantowane, bo gra potoczy się tylko do 12 punktów lub do upływu 5. minuty. Szczegóły na plakacie poniżej.

Przypominamy jednocześnie, że wspomniany na wstępie mecz z AZS AWF Mickiewicz Katowice już w sobotę o godz.16. W pierwszym meczu Kotwica wygrała na wyjeździe 84:76. Rywal Kotwicy wzmocnił się jednak amerykańskim podkoszowym Danielem Oladopo oraz skrzydłowym Mikołajem Ratajczakiem. Kibiców na pewno czeka ciekawe widowisko.

Bilety na to spotkanie można nabyć w biurze klubu, w piątek do godz. 15 oraz w dniu meczu w kasach: kasa od strony ulicy Łopuskiego czynna od 14:30 kasa od strony Łuczniczki czynna od 15:15. Płatność gotówką.