Chcesz zaszaleć? Odwiedź kołobrzeskie wrotkowisko!

To wyjątkowe miejsce, to połączenie dyskoteki z lat 80. z najnowszą technologią: nowoczesne oświetlenie, odpowiednie nagłośnienie i przyjazna atmosfera!

Jeżeli chcesz poszaleć na wrotkach, to idealne miejsce dla Ciebie. Jeżeli jeszcze nigdy nie próbowałeś – żaden problem, nauczą Cię na miejscu! Przestronna sala główna do jeżdzenia na wrotkach z dyskotekowym oświetleniem i nagłośnieniem czeka!

Nie ma ograniczeń wiekowych – to idealne miejsce dla całej rodziny, dostępne 365 dni w roku! I to za jedyne 25 zł/h w tygodniu, a 30 zł/h w weekend!

——-

Dodatkowo, na miejscu najmłodsi mogą świetnie spędzić czas na KLOCKOWISKU – to miejsce do zabawy i nauki dla dzieci w różnym wieku.

Klockowisko to dwie sale zabaw. Jedna dla najmłodszych dzieci. Oferuje kulki, zjeżdżalnie itp.

Druga to istne szaleństwo dla fanów lego. W Klockowisku dzieci znajdą klocki o wielu unikalnych kształtach, rozmiarach oraz wielorakiej strukturze. Stworzyliśmy miejsce do zabawy i nauki dla dzieci w różnym wieku.

W zaba­wie kloc­kami dziecko doświad­cza swo­ich pierw­szych, wła­snych suk­ce­sów i osią­gnięć, eks­pe­ry­men­tuje, popeł­nia błędy, a przy tym nie­świa­do­mie i nie­ustan­nie się uczy.
Klockowisko zostało stworzone po to, aby dać dzieciom przestrzeń do rozwijania wyobraźni i kształtowania świata wokół nich.

Rodzice w tym czasie mogą odpocząć przy kawie w klimatycznej kawiarence obok.

—–

Nie masz pomysłu na urodzinki dla swojej pociechy? Wrotkowisko to idealne miejsce na organizację niezapomnianych urodzin:

  • duże przestronne salki urodzinowe
  • możliwość wynajmu sali oraz animatora zabaw
  • zarówno własny jak i zorganizowany przez nas catering

 

Komentarze