Cleo wystąpi w nowym centrum handlowym

Od 9 do 11 maja Oto Park Koszalin zaprasza mieszkańców Koszalina i okolic na cykl wydarzeń. W programie m.in. koncert Cleo, rozstrzygnięcie Talent Show, organizowanego wspólnie z Centrum Kultury w Koszalinie oraz wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego, w którym wzięły udział dzieci z lokalnych szkół. W ciągu 3 dni na klientów parku handlowego czeka wiele atrakcji m.in. animacje cyrkowe, taneczne, konkursy z nagrodami oraz specjalna strefa zabaw dla dzieci.

Jakie sklepy znajdują się w OTO Park Koszalin?

OTO Park Koszalin to najbardziej wyczekiwany obiekt handlowy w regionie ze względu na wielkość inwestycji, atrakcyjność miejsca zakupowego oraz nowe miejsca pracy dla wielu mieszkańców Koszalina i regionu. Największy i najnowocześniejszy park handlowy w regionie został otwarty przed świętami Wielkiej Nocy. Na powierzchni 38 tys. mkw. znajduje się supermarket Lidl, jedyny w regionie salon meblowy sieci Agata oraz 30 sklepów popularnych i cenionych przez klientów marek wśród nich m.in: Jysk, Komfort, Media Expert, House, Cropp, Sinsay, CCC, Deichmann, 4F, New Yorker, Martes Sport, Kaes, Diverse, Ochnik, Pepco, Dealz, Douglas, Rossmann. Już wkrótce w parku handlowym zostanie otwarty również największy w regionie hipermarket budowlany Leroy Merlin o powierzchni ok. 12 tys. mkw.

Jakie atrakcje czekają na klientów?

Na klientów parku handlowego od 9 do 11 maja czeka wiele atrakcji. Wśród nich m.in. pokazy finalistów Talent Show, organizowanego wspólnie z Centrum Kultury w Koszalinie. Na scenie zobaczymy m.in. pokazy dubbingu, akrobatyki, fitness dance oraz występy wokalne. Pula nagród w konkursie Talent Show wynosi 3 tys. złotych. W OTO Park Koszalin zostaną wręczone również nagrody laureatom konkursu plastycznego, w którym wzięły udział dzieci z lokalnych szkół.

Największym niewątpliwie wydarzeniem będzie koncert Cleo, który odbędzie się 10 maja o godz. 19.00. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Fani Cleo mogą wygrać w akcji sprzedażowej 10 podwójnych wejściówek na spotkanie z artystką po koncercie.

Od 9 do 11 maja, codziennie od godz. 13.00 – 19.00, na klientów parku handlowego czekają animacje cyrkowe, taneczne, konkursy z nagrodami oraz specjalna strefa zabaw dla dzieci.

Jak dotrzeć do parku handlowego? 

OTO Park Koszalin jest idealnie skomunikowany z Koszalinem i z regionem. Znajduje się bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne. Na klientów Retail Parku czeka przestronny, łatwo dostępny parking na ok. 1100 pojazdów oraz możliwość ładowania samochodów elektrycznych. Klienci niezmotoryzowani mogą dotrzeć do parku handlowego autobusami linii 1 i 6.

Komentarze