Co kupić na prezent dla przyjaciela, który kończy 40 lat? 10 oryginalnych pomysłów

Przyjaciel to bardzo ważna osoba w życiu każdego człowieka. Wysłucha, doradzi i pomoże. Stąd w dniu jego 40 urodziny warto podarować mu coś unikalnego. Przedstawiamy 10 propozycji oryginalnych upominków idealnych na taką okazję.

Prezent na 40-stkę dla przyjaciela, który lubi adrenalinę

Jeśli wiesz, że Twój przyjaciel uwielbia ekstremalne przeżycia, warto podarować mu voucher na tego typu atrakcję. Można wybrać np. jazdę Ferrari F458 Italia po profesjonalnym torze wyścigowym. Ten supernowoczesny samochód rozpędza się do setki jedynie w 3,5 sekundy. Podczas kierowania nim można poczuć się jak kierowca rajdowy.

Innego rodzaju silnym przeżyciem jest lot widokowy balonem. To gwarancja przypływu adrenaliny i endorfin. Twój przyjaciel będzie miał okazję podziwiać piękne widoki, a także skorzystać z dodatkowych atrakcji m.in. poczęstunku po lądowaniu.

Elegancki upominek dla przyjaciela na 40-ste urodziny

Bardzo eleganckim podarunkiem dla przyjaciela na 40-ste urodziny jest voucher na drink in the sky. To podniebna degustacja, którą oferuje wiele lokali w Polsce. Uczestnicy siadają na specjalnej platformie, a następnie są podnoszeni do wysokości kilkudziesięciu metrów nad ziemią. Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu zaczyna się degustacja wybranych drinków i gatunków wina. To wspaniała przygoda pełna pięknych widoków i wrażeń.

Innym dobrym pomysłem jest spektakl w Teatrze Piasku dla dwojga. Twój przyjaciel będzie mógł zabrać ze sobą dowolną osobę. Takie przedstawienie to wyjątkowe połączenie gry aktorów z malowaniem piaskiem, śniegiem, światłem i na wodzie.

Podarunek dla przyjaciela pełen relaksu

Jeśli Twój przyjaciel ma w życiu dużo stresu, warto zafundować mu masaż relaksacyjny. Taka sesja zapewnia rozluźnienie mięśni, odprężenie i poprawę samopoczucia.

Inna propozycja to sesja floatingu, podczas której uczestnik unosi się na powierzchni wody. Jest to możliwe dzięki użyciu soli Epsom. Odpowiednia temperatura wody i pełne wyciszenie to gwarancja relaksujących doznań.

Zabawny upominek dla przyjaciela, który kończy 40 lat

Jeśli szukasz oryginalnego i wesołego upominku na urodzinowy prezent dla przyjaciela, powinieneś przemyśleć wybór magicznej kolacji VIP dla dwojga. To połączenie pysznego i eleganckiego posiłku z pokazem iluzji. Udział w takim wydarzeniu na pewno poprawi humor jubilatowi.

Innym pomysłem jest wyjście na Shitty Dinner, czyli na kolację połączoną z komediową improwizacją. Obsługą posiłku zajmą się profesjonalni aktorzy, a wieczór zmieni się w komedię pomyłek. Jedyne co jest pewne to pyszne jedzenie.

Idealny prezent dla pary przyjaciół

Wiele z wymienionych wyżej propozycji sprawdzi się doskonale jako upominek dla pary przyjaciół np. spektakl w Teatrze Piasku lub magiczna kolacja VIP dla dwojga. Inną sprawdzoną propozycją jest weekend w Beskidach dla dwojga. To idealny wybór dla Twojego przyjaciela i jego partnerki lub żony, jeśli uwielbiają piesze lub rowerowe wycieczki, piękne widoki, pyszne jedzenie i relaks w strefie wellness. Dobrym pomysłem jest też kolacja w ciemności VIP. Kosztowanie potraw po ciemku to bardzo interesujące doznanie.

Więcej inspiracji znajdziesz na: https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent-urodziny/prezent-na-40-urodziny/.

– Artykuł sponsorowany

Komentarze