Co w najbliższym czasie w amfiteatrze?

Co w najbliższym czasie w amfiteatrze?

IGOR KWIATKOWSKI 

7 lipca, godz. 20.00

“Puchowy bezrękawnik ratuje życie…Świat kradnie polskie piosenki…Rodowicz pali opony…Romans w McDonaldzie…Brylanty za śmierć…Nunczako mojej mamy…To tylko niektóre tematy, którymi dzieli się Igor Kwiatkowski z publicznością w swoim drugim solowym programie pod tytułem: „CO JA TU ROBIĘ?
Program pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia otaczającą rzeczywistością. Igor pokaże Wam, jak wiele uśmiechu można spotkać tu i teraz. Talent i niepodrabialny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.”

KWIAT JABŁONI

8 lipca, godz. 20.30

 

MIEJSKI HIP HOP FESTIWAL

9 lipca, godz. 19.00

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji, organizatorzy nie zwalniają tempa i mimo przeciwności związanych z pandemią COVID-19 wracają z wakacyjnymi wydarzeniami Miejskiego Hip-Hop Festiwalu!

Wystąpią: Kękę, Reto, Oki, Young Igi.

 

ŁOBUZY

10 lipca, godz. 20.00

Wakacyjny klimat, wyjątkowe premiery i dawkę tanecznych hitów zapewnią:

Łobuzy – Łobuzy to projekt, który od samego początku wstrząsnął polską sceną muzyczną. W niespełna 2 lata od daty premiery ich debiutanckiego singla “Ona czuje we mnie piniądz”, który pokrył się Diamentową Płytą, zespół podbił serca milinów fanów, a na swoim koncie zgromadził ponad 120 000 000 wyświetleń! Od tamtego czasu Łobuzy nie zwalniają tempa i nie przestają zaskakiwać! HIT-y takie jak: “Dla Ciebie kupie se spodnie”, “Łobuz kocha najbardziej”, “Pupy” czy najnowsza propozycja Chłopaków – “Oczy jak pińć złoty” tygodniami królują na szczytach list przebojów i porywają do tańca najtwardszych. Łobuzy to propozycja nie tylko dla fanów disco-polo, ale dla wszystkich tych, którzy kochają muzykę, szczególnie tę  na żywo.

 

WAKACYJNE MAGIC SHOW, CZYLI LATO Z GWIAZDAMI ILUZJI    

12 lipca, godz. 21.00

Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W występach oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 3 do 103.

Tym razem nasze gwiazdy tegoroczne lato spędzą nad Bałtykiem, występując dla wakacyjnej publiczności. A może to właśnie ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów.

Ten spektakl trzeba zobaczyć na własne oczy, by przekonać się, że magia istnieje naprawdę.

 

BOYS

13 lipca, godz. 20.00

Zespół Boys, z Marcinem Millerem na czele, powstał w 1991 r. Początki zespołu nie były łatwe, panowie grali na pożyczonym sprzęcie, czasem nawet robionym własnoręcznie. Dzięki zapałowi i chęci rozwoju chłopacy z zespołu Boys odnieśli niebywały sukces. Szybko stali się znani i lubiani.

Pierwsze koncerty dawali na weselach, imprezach organizowanych w małych miejscowościach.

Pierwszy album – „Dziewczyna z marzeń” – nagrali w garażu. Znalazł się na nim wielki przebój muzyki disco polo „Wolność”. Kolejne utwory zespół nagrywał już w profesjonalnych studiach nagraniowych.

 

PARANIENORMALNI

15 lipca, godz. 20.00

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastoletności, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii, jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena. „Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w Internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze: czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

 

MICHAŁ SZPAK

16 lipca, godz. 20.00

Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.

Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty. Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów.

DŻEM

17 lipca, godz. 20.00

„W życiu piękne są tylko chwile” – chyba każdy z nas zna słowa piosenki wyśpiewane przez kultowy zespół polskiej sceny muzycznej, jakim jest Dżem. Jednymi z takich „chwil” są niewątpliwie koncerty tegoż zespołu. Zespół Dżem to nuty z pogranicza bluesa i rocka. To burzliwa, ale niezwykła historia, talent, sława. To ponad 40 lat wspólnego koncertowania, podczas których artyści przyzwyczaili nas, że za każdym razem, kiedy wchodzą na scenę, dają z siebie 100%. Przepustkę do wielkiego muzycznego świata grupa zdobyła podczas Festiwalu w Jarocinie w 1980 roku, kiedy to rozkochała w sobie polską publiczność. Pierwszy singiel „Paw” został nagrany w 1981 roku. Potem ich kariera zaczęła nabierać tempa, lista utworów wzrastała, pojawiały się pierwsze albumy. Pomimo trudności, roszad zespołowych grupa wciąż koncertuje na najwyższym poziomie. Udowodni to na najbliższych koncertach, gdzie w bluesowo-rockowym rytmie wykona swoje największe przeboje.

 

ELENI

18 lipca, godz. 19.00

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielką miłość oraz najnowsze kompozycje z płyty Statek do Pireusu. Piosenkarce będzie towarzyszył zespół w osobach: Kostas Dzokas, Aleksander Białous.

IGOR KWIATKOWSKI

19 lipca, godz. 20.00

“Puchowy bezrękawnik ratuje życie…Świat kradnie polskie piosenki…Rodowicz pali opony…Romans w McDonaldzie…Brylanty za śmierć… Nunczako mojej mamy…To tylko niektóre tematy, którymi dzieli się Igor Kwiatkowski z publicznością w swoim drugim solowym programie pod tytułem: „CO JA TU ROBIĘ? Program pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia otaczającą rzeczywistością. Igor pokaże Wam, jak wiele uśmiechu można spotkać tu i teraz. Talent i niepodrabialny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem”.

 

CLEO

21 lipca, godz. 20.00

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel “MY SŁOWIANIE”, który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA uzyskała status potrójnej platyny.

 

Komentarze