Co w najbliższym czasie w kołobrzeskim amfiteatrze?

KABARET PARANIENORMALNI

18 czerwca,

godz. 20.00

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Bilety w cenie: 70,00 zł

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

MALIK MONTANA

sobota, 26 czerwca

godz. 20.00

Dla odmiany trochę rapu. Ghawsi Mosa, kryjący się pod pseudonimem Malik Montana, to kontrowersyjny niemiecko-polski raper i autor tekstów, mający afgańskie korzenie. Jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków swojego gatunku. Największym hitem Malika Montany jest utwór “Robię Yeah”, do którego teledysk w serwisie YouTube wyświetlono blisko 50 mln razy.

Bilety w cenie: 40,00 zł

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

KABARET NEO-NÓWKA

niedziela, 27 czerwca oraz 1 sierpnia

godz. 20.00

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. To wydarzenie widzowie zapamiętają na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną. Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Miejsca sprzedaży: https://adria-art.pl/wydarzenia/1249/20-lecie-kabaretu-neo-nowka

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Bilety w cenie: 80 zł | 120 zł

 

Komentarze