Co zobaczymy w kołobrzeskim amfiteatrze?

KABARET MŁODYCH PANÓW

4 sierpnia, godz. 20.00

„To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego, z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” – ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem, nie koncentrując się wyłącznie na zaletach lub na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

TRZECH TENORÓW

5 sierpnia, godz. 20.00

WYSTĄPIĄ: BARTOSZ KUCZYK, MIROSŁAW NIEWIADOMSKI I MARIUSZ ADAM RUTA.

1990 rok, Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras.

Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólną zabawę. Podczas tego pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność.

Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu.

 

 

GALA STAND UP

6 sierpnia, godz. 20.30

Już tego lata najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce ruszą w trasę! W kołobrzeskim amfiteatrze wystąpią gwiazdy polskiego stand-up’u: Wiolka Walaszczyk, Mateusz Socha, Piotr Zola Szulowski, Paweł Chałupka, Michał Leja oraz Piotr Szumowski. Letnia trasa to 6 wyjątkowych występów, w różnych stylach, ale zawsze wypinających ze śmiechu z krzesełek.

DŻEM

7 sierpnia, godz.2 0.00

DŻEM – Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”. Grają muzykę pogranicza bluesa i rocka. Zaliczani są do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. Zespół powstał w 1973 roku i choć jego skład zmieniał się wiele razy, to koncertują do dziś. Za co kochamy Dżem – za to, że potrafią pisać piosenki, które trafiają w serce, że mówią coś do nas i o nas językiem, który rozumiemy, potrafią wzruszyć do łez i od samego początku są szczerzy w tym, co robią… Lata mijają, a zespół nie traci swoich walorów, muzycznie wciąż zrobiony jest z bluesa i rocka, jest luz, zabawa, beztroska, ale także smutek, powaga, gniew, ciemna i jasna strona życia…

 

„Gdybym był bogaty”: koncert w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu

8 sierpnia, godz. 20.00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Teatru Muzycznego w Poznaniu „Gdybym był bogaty”, podczas którego usłyszymy piosenki pochodzące z jednego z najsłynniejszych broadwayowskich musicali „Skrzypek na dachu” oraz niezapomniane piosenki ze spektaklu „Nie ma jak lata 20., lata 30.”.

Koncert rozpocznie się od wizyty w Anatewce. Aktorzy, zespół taneczny i orkiestra Teatru zaprezentują utwory z uwielbianego na całym świecie Skrzypka na dachu – „Gdybym był bogaczem”, „Modlitwa szabasowa”, „Cud nad cudy” czy „Iść tam, gdzie wzywa los”. W drugiej części Teatr Muzyczny w Poznaniu zabierze nas w podróż w czasie za sprawą wiecznie żywych przebojów w specjalnych aranżacjach, dzięki którym przeniesiemy się do czasów przedwojennej Polski. Usłyszymy między innymi „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ach, jak przyjemnie”, „Miłość ci wszystko wybaczy” czy „Ach, te baby”. Teksty, muzyka, kostiumy – wszystko przygotowane będzie tak, by móc w pełni przenieść się w tamte wspaniałe lata… Wszystkie utwory połączone w jedną przekrojową całość zapewnią barwne, roztańczone i pełne muzycznych przebojów widowisko.

 

Zenek Martyniuk

9 sierpnia, godz. 20.00

Polski muzyk i piosenkarz związany z gatunkiem disco polo, nazywany „królem disco polo”, wokalista zespołu Akcent. Jest jednym z najpopularniejszych wokalistów gatunku disco polo oraz uważany jest za czołowego przedstawiciela nurtu discopolowo-cygańskiego. Do jego najbardziej znanych utworów należą m.in. „Gwiazda”, „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości”, „Przekorny los” czy „Sonet dla miłości”, który zadedykował swojej żonie.

Kołobrzeska Beczka Śmiechu – wystąpią Jerzy Kryszak, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf

10 sierpnia, godz.20.00

Po raz pierwszy w Kołobrzegu Beczka Śmiechu!! Wyjątkową dawkę humoru zapewnią: Jerzy Kryszak, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni oraz Kabaret Czesuaf.

Roksana Węgiel

11 sierpnia, godz. 20.00

Nastolatka z niesamowitym głosem. Wulkan muzycznej energii. Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów. Kup bilet na niezwykły koncert Roxie!

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, laureatka Europejskiej Nagrody MTV oraz finalistka programu „Dance DanceDance”. W 2019 roku otrzymała Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku za płytę pt. „Roksana Węgiel”.
Jej debiutancki singiel – „Żyj” – w serwisie YouTube wyświetlono już ponad 16 mln razy, a utwór „Anyone I Want To Be”, z którym triumfowała na Eurowizji, odtworzono aż 60 mln razy. Ma za sobą współpracę m. in. z Pawbeatsem, Edytą Górniak, Viki Gabor czy Duncanem Laurence’em.

 

Lady Pank

12 sierpnia, godz. 20.00

Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.

Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!


Miejski Hip Hop Festiwal

13 sierpnia, godz. 19.00

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji organizatorzy nie zwalniają tempa i mimo przeciwności związanych z pandemią COVID-19 wracają z aż czterema wakacyjnymi wydarzeniami Miejskiego Hip Hop Festiwalu!

Wystąpią:
– Guzior
– Sarius
– Kukon
– PRO8L3M

Wakacyjne Magic Show, czyli Lato z Gwiazdami Światowej Iluzji

15 sierpnia, godz. 19.00

Po premierze obydwu części filmu „Iluzja” i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak świeże bułeczki.

W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion.Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów, zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentującychinteraktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają magii całemu przedsięwzięciu. Ichwystępy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic.

Spektakl jest skierowany do całej rodziny. Bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W występach oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 3 do 103.

Kabaret Skeczów Męczących

18 sierpnia, godz. 20.00

Kto jest najśmieszniejszy w nad Bałtykiem? Kabaret Skeczów Męczących w swoim wakacyjnym programie „Na Fali 2021” nie pozostawia złudzeń. Niemal dwugodzinny spektakl najlepszych polskich kabareciarzy podczas urlopu nad morzem jest tak kultowy jak smażona rybka, nieprzewidywalna pogoda i gooootooowanakuuuukurydza na plaży. Kabaret Skeczów Męczących w zupełnie nowym programie, w towarzystwie najbardziej znanych hitów pokaże to, co w kabarecie najlepsze i sprawi, że Twój urlop będzie niezapominany.

Koncert Vito Bambino

19 sierpnia, godz. 20.00

Vito Bambino wystąpi w Kołobrzegu! Słynny wokalista zespołu Bitamina na swojej letniej trasie umieścił Amfiteatr w Kołobrzegu. Nie może Cię zabraknąć na tym koncercie! Vito Bambino to niemiecki aktor filmowy i telewizyjny pochodzenia polskiego, a także polskojęzyczny piosenkarz.

 

Komentarze