Codzienne zakupy bez wychodzenia z domu w Kołobrzegu już możliwe!

W obecnych czasach wielu z nas stara się jak najmniej wychodzić z domu, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim. Kołobrzeżanie mają możliwość zrobienia codziennych zakupów… z własnego fotela, bez pomocy innych osób i przez całą dobę!
Hipermarket E.Leclerc Kołobrzeg wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uruchomił swój sklep internetowy z dostawą dostępny pod adresem: https://kolobrzeg.leclerconline.pl/.
Teraz wystarczy tylko komputer, dostęp do Internetu i kilka kliknięć myszą, aby mieć w swoim domu świeże produkty bez konieczności wizyty w sklepie. E.Leclerc dostarczy zamówienie wprost do drzwi każdego mieszkańca Kołobrzegu i okolicznych miejscowości. Klient sam określa dogodny dla niego termin dostawy.
W ofercie sklepu online znajduje się nie tylko szeroki asortyment produktów spożywczych, ale również chemia gospodarcza, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, małe AGD, zabawki czy artykuły biurowe. W jednym miejscu można więc skorzystać z kompleksowej oferty oraz obsługi.
Podczas zakupów możliwe jest również czerpanie korzyści z programu lojalnościowego Bonus E.Leclerc i gromadzenie punktów na swojej karcie.
Zamówienie można złożyć już teraz przez stronę https://kolobrzeg.leclerconline.pl/.

Komentarze