Czy chcesz poznać „Historię przyszłości”?

Sięgnij po powieść, która zapowiada początek końca. Przekonaj się, jakie tajemnice skrywa „Historia przyszłości” i zanurz się w szaleńczym pędzie książki Michała Urbańczyka, autora z Gościna.

Harold Iwanov, główny bohater, jest tatuatorem, którego życie po wybuchu pandemii zostaje wywrócone do góry nogami. Mężczyzna zamyka swoje studio, po czym wyrusza w podróż do stolicy Irlandii. Wyjazdu nie ułatwia mu postępująca zaraza, stopniowo przeistaczająca rzeczywistość w prawdziwy koszmar. Okazuje się, że typowe objawy COVID-19 oznaczają coś znacznie gorszego, niż dotąd sądzono – niebezpieczną mutację, której nie da się zatrzymać…

Jaka przyszłość czeka ludzką rasę? I kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za pandemię: tajne organizacje, biohakerzy, Bill Gates, a może… my sami?

Dowiedz się, czy nowoczesna technologia pomoże stroniącemu od cudów współczesnego świata bohaterowi w starciu z zabójczymi skutkami nieznanego wirusa!

Nic już nie będzie takie jak kiedyś. Znany nam świat pozostanie już tylko wspomnieniem. Machina ruszyła i nic jej nie zatrzyma.

Co stanie siępo pandemii i czy ludzkość dotrwa do jej końca? Przekonaj się, sięgając po „Historię przyszłości”!

O autorze:

Michał Urbańczyk – urodził się w 1984 roku w Świdnicy. Tatuator fantasta, jak sam siebie nazywa. Sztuki zdobienia skór nauczył się na podwórku i już od piętnastego roku życia maszynka zaczęła stanowić nieodłączne narzędzie jego pracy. Od zawsze wymyślał najróżniejsze historie, które ciągle przelewał na papier. Po ukończeniu szkoły wyruszył nad polskie morze, gdzie poznał kobietę swojego życia i z którą wyemigrował na kilka lat do Irlandii. To tam narodził się pomysł na pierwszą książkę. Po powrocie do ojczyzny osiadł na stałe w Gościnie, założył rodzinę i otworzył Mick TATTOO Studio.

 

Komentarze